Ana içeriğe atla

Kupia Papalina'nın Acı Kaybı

Blogunu severek takip ettiğim sevgili Kupia Papalina'nın annesini kaybettiğini içim acıyarak öğrendim. Canım acın çok büyük biliyorum ve yürekten paylaşıyorum. Ama hayat bu hepimiz er geç yüzleşeceğiz bu gerçekle. Yazında da belirttiğin gibi güçlü olmalısın. Ve biliyorum ki olacaksın. Sana ve ailene sabırlar diliyorum.
(Görsel)

Yorumlar

Chilek dedi ki…
Gerçekten çok ama çok zor.Sözün bittiği yerde şu anda,allah sabırlar versin:((
Yeşim dedi ki…
Canım gerçekten de çok zor Allah yardımcıları olsun :(
noyumberry dedi ki…
Yeşimcim bizimle paylaştığın için sağol..İnan çok üzgünüm:(
böyle ölümlerde tıkanıyorum..
başı sağ olsun..allah sabırlar versin..
Atolyekedi dedi ki…
Çok üzüldüm ya. İnsanın kaybedeceği en önemli varlığı. Allah sabır versin
Adsız dedi ki…
Allah sabır versin ailesine =( çok üzüldüm Allah rahmet eylesin inşallah.
Stil Direktoru dedi ki…
Kendisine de yazdım çok üzüldüm, dualarımız kabul olsun, mekanı cennet olsun :( Meleklerle uyusun...
Bucanni dedi ki…
İnsanın sevdiklerini kaybetmesi çok zor. Allah sabır versin.
üzüm kuşu dedi ki…
dün okudum yazısını ama bişey yazamadım çok üzüldüm Allah sabır versin çok zor
YETENEK-SİZİN dedi ki…
çok ama çok zor bir durum. Allah bol sabır versin. Çok üzüldüm gerçekten
NiLaY dedi ki…
bu acıyı paylaşman gerçekten çok ince bir davranış, kendisine de yazdım, mekanı cennet olsun anneciğinin..
Yeşim dedi ki…
Noyumberry'im, AtölyeKedi'm, Handan'ım, Stil Direktörü'm, Bucanni'm, Cemre'm, Yetenek-Sizin'im, Nilay'ım, hepimiz çok üzüldük Allah sabırlar versin. Zor zamanlarda birbirimize destek olmalıyız diye düşündüğümden paylaşmak istedim. Kupia Papalina en değerli varlığını kaybetti. Bizlerin desteğine her zamankinden daha çok ihtiyacı var şu anda. Acılar paylaştıkça azalır. Dostlar böyle günlerde belli olur. Birbirimize olan desteğimiz hiç bitmesin. Hepinize kucak dolusu sevgiler...
Yeşim'cim bende bloğumdan paylaştım duymayan varsa duysun ve bir nebzede olsa acısını hafifletelim diye...Allah sabır versin anneceğinin mekanı cennet olsun

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?