Ana içeriğe atla

DIY_ Düğüm Kolye

Denizci modası varken düğümlerden de faydalanalım :) Kolyeyi burada görüp çok beğenmiştim. Yapılışını adım adım yazmış yapan arkadaş. Malzemelerini alıp deneyeyim dedim. Becerdim galiba :) Ne dersiniz? Bu arada kolye sahibini de buldu, Suzi'şim aldı. Bu serinin devamı gelecek, çok sevdim ben :)

Yorumlar

Marifetli Cadı dedi ki…
Canım benim ellerine sağlık çok şık olmuş, koşa koşa gidip aldım malzemeyi vallahi. En kısa zamanda yapmam lazım.Öpüyorum ve YETENEK SİZSİNİZ DİYORUM şekerim.....
Yeşim dedi ki…
Tatlım beğendiğine sevindim :) Teşekkür ederim güzel düşüncen için ama ben sana yetişemem :)
GÜL dedi ki…
çok şık bi kolye
Did Dans La Mode dedi ki…
Ama gerçekten çok güzel olmuş ellerine sağlık :)
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim hanım, renkleriyle ve tarzıyla çok şık ve alımlı olmuş. Ellerinize emeğinize sağlık. Sevgiyle kalın...
noyumberry dedi ki…
Yeşimcim çok güzel başarılı bir çalışma olmuş:))
Ellerine sağlık..Sitede de yapılışı çok net anlatılmış..
sevgiyle kal..
Unknown dedi ki…
ben bu resmi googledan aldın sandım senın boynunmuş bende yeni düştü jeton :) eline sağlık
Yeşim dedi ki…
Gül, canım teşekkür ederim beğndiğine sevindim :)

Did Dans La Mode, çok teşekkür ederim :) beğendiğine sevindim.

Evimin İncileri Belgin, Belgin Hanımcığım beğendiğinize sevindim :) çok teşekkür ederim. Sevgiler...

Noyumberry, ablacığım teşekkür ederim beğendiğine sevindim :)

Moda(e)rator, tatlım resim kolyeyi alan arkadaşım Suzi'nin boynunun :) teşekkür ederim beğendiğine sevindim :)
Atolyekedi dedi ki…
Olmuş vallahi... Çok şık, güle güle kullan canım
Yeşim dedi ki…
AtölyeKedi, beğendiğine sevindim tatlım :)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
aaa, ben yazısını yeni okudum, bi yerde görüp paylaştın sanmıştım. Harika olmuş maşallah diyorum. Seni Diylerin kraliçesi ilan ediyorum:)))
Yeşim dedi ki…
Nadire'ciğim, canım iltifatın için teşekkür ederim o kadar olamadım daha :) çook çalışmam lazım çookk.
Stil Direktoru dedi ki…
Sevgilisi denizci olanlara göre balım. Ay eskiler ne der bilirsin kollarımızı bağlayınca kısmetimiz kapanırmış kuzum bu da kısmet kapama kolyesi olsun ahahah :))
Yeşim dedi ki…
Stil Direktörü'm, olsun bitanem de o zaman kimse yapmaz bu kolyeden ;) Şöyle düşünen olur mu ki; çok kısmetliyim yeter artık kapatayım bu kısmetimi nerde benim kısmet kapama kolyem? :D
Stil Direktoru dedi ki…
Muhahah bak al beni vur sana kızım tamladın resmen ahahh

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥