Ana içeriğe atla

Blogcanların Gücü :)

Arkadaşlar, sevgili Stil Direktörü'müzün Okulumuza Tuvalet projesi için Kocaman Bir Yürek Olsak yazısı ve bizlerin de bloglarımız da bu konuyla ilgili yaptığımız yayınlarımız sonucu Yılmaz Erdoğan ekibinden harika haberler gelmişti. Mahmut Şanlıer'den gelen olumlu haberlerle sesimizin nerelerden duyulduğunu bilgilerinize sunmak istedim :)

Sn. Yetkili,

Okulumuza Tuvalet Sosyal Sorumluluk Projesi

Başta Haber7, İnternet Haber, Stil Direktörü web siteleri ve Kanal A televizyonu olmak üzere çıkan haberler sayesinde kampanyamız geniş kesimlere ulaşmaya devam ediyor

Basında Çıkacak Haberler

  • 02.04.2010 (Bu akşam) tarihinde : Kanal 24 Haber TV de Tıkırtı Gazetesi programında saat 20.00'de "Okulumuza Tuvalet" projesini tanıtacaklar. http://www.yirmidort.tv/
  • 05.04.2010 tarihinde (Pazartesi günü) TRT GAP Radyoda Saat 11.00 le 11.30 arası canlı yayında "Okulumuza Tuvalet" projesi Eyüp ÇOŞKUn ve Mahmut ŞANLIER tarafından tanıtılacak. (Radyoyu internetten dinleyebilirsiniz: http://www.trt.net.tr/Canli/canli.aspx?kanal=TRTGAP&slv=0)
  • Yakın zamanda www.haber7.com sitesi projemizi tekrar haber yapacakmış.

Daha Önce Basında Çıkmış Haberler

Ayrıca web sitemiz Altın Örümcek 2009 (http://www.altinorumcek.com) yarışmasına katılmıştır.
Altın Örümcek web sitelerine oy verme zamanı geldiğinde proje web sitemize oy vermeyi unutmayınız.

Bilgilerinize sunulur.

Mahmut ŞANLIER
0543 427 96 00
Okulumuza Tuvalet Projesi

Şimdi de oy verme zamanı. Hep birlikte bu proje için pc başına. Güç bizde artık!!!

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Yüreği güzel arkadaşım, sen ve diğer dostlarımızın bu çabasını gönülden destekliyoruz,

Ne yazık ki, birer vatandaş olarak en doğal ihtiyacın bile zor şartlar altında olması hatta hiç olmaması, ve böylesine gerekli bir hizmet için bile bireysel kampayanlara ihtiyaç duyulması, bu destek adına sevinirken bir yandan da düşündürtüyor ve üzüyor. Aslında o yüzden bu kampanya sayesinde duyduğum bu eksikliğe ve çaresizliğe sebep olanlara haddinden fazla kızgınım. Çarpık siyaset ve rant kavgasına dönüşen politik oyunlar, böyle hezimete uğramış eksikliğin sonucudur. Yani düşünebiliyormusunuz çocuklarımızın en doğal ihtiyaçı için kampanyaya gerek duyuluyor, darbeyle planla komployla uğraşacaklarına, büyükşehirlerle sınırlı kalmış belediyecilikten bir adım öteye gitmeyen hizmet anlayışının ufkunu genişletecek adımlar atılsın.

(bu arada ben Eda'ya yorum yazamıyorum, döndüğünden beri bir kaçkez denedim ama, "erişim izniniz yok diyor" blogtanmı sistemdenmi sorunmu var anlayamadım, bunu adıma iletirsen sevinirim canım. Beni gelincik olarak biliyor daha sanırım)
Yeşim dedi ki…
Canım, sanırım dünya üzerinde okul yapılıp tuvaletinin yapılmadığı tek ülke bizim ülkemiz :( İdarecilerimiz kendi kişisel çıkarlarının peşinden koşmayı bırakabilirlerse ancak daha iyi hizmetler sunabilirler.

Mesajını Eda'ya ilettim tatlım :)
Stil Direktoru dedi ki…
Yeşom önce sana sonra da Gelinciğe kocaman tşkler hemen dönüyorum ona da sevgiler canlar
Bucanni dedi ki…
Canım çabalarınızdan dolayı kutluyorum. Çok öptüm. sevgiler...
Stil Direktoru dedi ki…
Untmadan diğer konuda da ne kadar mutlu olduğumu bir bilsen sanırım el ele güzel işler olmasında faydamız olacak tatlım öperim çok
Yeşim dedi ki…
Bucanni'm canım teşekkür ederim. Birlikten kuvvet doğuyormuş gerçekten :) ben de öptüm seni.

Edi'm el ele verdik ya kim tutar bizi ;) koccaman öpüyorum seni.
Adsız dedi ki…
YARIŞMA BAŞLADI

Eskileri yenileyelim,Artıkları değerlendirelim

herkez yarışmamıza davetlidir.

http://beyazsepetim.blogspot.com/

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini