Ana içeriğe atla

Yaşayan Kartlar

A Studio for Design tarafından tasarlanıp üretilen Postcarden, tebrik kartına yeni bir soluk getirmiş. Üç boyutlu olan kartların ahır, botanik bahçe ve şehir olmak üzere üç ayrı teması var. Açılan kartı uygun yerlerinden monte ediyorsunuz. Kartın tabanını nemlendirdikten sonra kartın içinden çıkan tohumları nemli tabana serpiyorsunuz. Aydınlık ve sıcak bir yerde konumlandırıp gerekirse tohumları nemli tutmak için ara sıra suluyorsunuz. İki hafta sonra harika bir bahçeniz oluyor :) Böyle güzel bir karta kim hayır diyebilir ki?

Yorumlar

Chilek dedi ki…
Ben demem canım:)
Marifetli Cadı dedi ki…
Yaratıcılıkta sınırın olmadığını bu kartlarla bir kez daha sayende pekiştirmiş olduk. Çok teşekkür ederim Yeşimcim.
Öpüyorum....
Begonvilli Ev dedi ki…
İlginç. Kişiliğe uygun konseptlerle hoş olur. Örneğin bana, içinde kedi ve köpekler olan bir bahçe kartı gönderilse bayılırdım:)
Bellek Kutusu dedi ki…
Bayıldım bu kartlara, kesinlikle çok eğlenceli:)
Adsız dedi ki…
Ne kadar güzeller, bayıldım !
noyumberry dedi ki…
Çok güzel bir tasarım gerçekten:))
sevgiler..
YETENEK-SİZİN dedi ki…
yaratıcılığın bu kadarına ne denir bilemiyorum. Ama harika bir tasarım
Yeşim dedi ki…
Chilek, tatlım ben de demem :)

Özlem, tatlım evet sınır yok bakalım daha neler göreceğiz :)

Begonvilli Ev, ablacığım değil mi ne güzel olurdu bahçesinde kedilerin olduğu bir kart :)

Bellek Kutusu, canım Kutucuğum beğendiğine sevindim. İçimden hepinize birer tane göndermek geçiyor ama Türkiye'ye göndermiyorlarmış :(

Handan, tatlım beğendiğine sevindim ben de bayıldımmm :)

Noyumberry, Tülay ablacığım beğendiğine sevindim, öpüyorum ablam :)

Yetenek-Sizin, tatlım yaratıcılık konusunda sınır yok, sen de bu konuda gayet başarılısın bence :)
hayatımınherrengi dedi ki…
Böyle bir kart almaktansa yapıp hadiye etmek ya da bana birisinin kendisi uğraşıp yapması benim daha çok hoşuma giderdi ama epey derin bi iş sanırım.
Stil Direktoru dedi ki…
Demem inan sever baş köşeye koyarım balım
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Kartlardan önce sen çok yaşa emi, nerden bulursun bunları bilmem, insanın ruhunu açar bu kartlar, bide onu bizimle tanıştıranlar:) sevgilerimi yolluyorummmm kocaman:)
Yeşim dedi ki…
Kelimelerim Yetse, hediye edilse kimse hayır demez bu güzelliğe :)

Stil Direktörü'm sen benim balımsın :) beğendiğine sevindim.

Hobicell, Afet'im güzel yorumun için teşekkürler :) beğenileriniz beni motive ediyor, ben de araştırıp buluyorum :) sevgini aldım kalbime koydum :)
Atolyekedi dedi ki…
Bayılırım böyle şeylere. Yapanın ellerine sağlık, paylaşanında yüreğine sağlık...
SÜRPRİZ MUTFAK dedi ki…
Ayy süper bişi bunlar yaaa
İğne İle İplik dedi ki…
Bende istiyorum, çok güzeller:)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?