Ana içeriğe atla

Sine NY'nin 2010 Bahar Koleksiyonu

Renkler, modeller, desenler beni benden aldı. Daha fazlası için buyurun.

Yorumlar

Chilek dedi ki…
3.ye bayıldım çok şık duruyor:)
orece dedi ki…
canım bir ödülde bende var sana ait
sibel dedi ki…
ayy bende bayıldım çok güzel içaçıcı.sevgiler
Yeşim dedi ki…
Chilek, evet çok şık :) keşke alınabilir olsalar ;)
Sibel, ablacığım beğendiğine sevindim. Gerçekten iç açıcılar :)
Yeşim dedi ki…
Ece'm canım ödül için tekrar teşekkür ederim çok incesin :)
Özlem dedi ki…
Ah bir de bu kadar zayıf olabilsek :) her biri birbirinden güzel
YETENEK-SİZİN dedi ki…
tiril tiril,şıkır şıkır elbiselere bayıldım.
Yeşim dedi ki…
Yetenek-Sizin, tatlım beğenilmeyecek gibi değiller değil mi? :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?