Ana içeriğe atla

Maydanoz & Ojeli Parmaklar

Maydanoz Blog Topluluğu, blogger olmadan önce keşfettiğim ve sayesinde şimdi izlediğim pek çok blogu bulduğum harika bir blog. Maydanoz diyor ki; "Maydanoz kendi çapında tamamıyle yekpare gönüllülük esasına dayalı, blogların açık dizinidir. Maydanoz blog seçiminde objektifliği ön plana alır, bir de çalışan blogları." Ve bugün sevgili Maydanoz blogunda Ojeli Parmaklar'a da yer vermiş :) Böyle bir övgüye layık görüldüğüm için mutluyum :) ve kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Beni İzleyen sevgili blog arkadaşlarıma da izlemeye değer buldukları için ayrıca teşekkür ediyorum.

Yorumlar

Hilal dedi ki…
harika bir tanıtım olmuş, ben de maydonozda biraz gezineyim haber verdiğin için teşekkürler canım
MAVİ TUTKU dedi ki…
Kutluyorum.:)
balböcükleri dedi ki…
maydanoz topluluğunu bende takip ediyorum bizede yer vermiş onure etmişti senide kutluyorum
Atolyekedi dedi ki…
Ne güzel, tebrik ediyorum.
Yeşim dedi ki…
Hilal, canım rica ederim.
Onuncu Köyün Adamı, teşekkür ederim :)
Serpilciğim, desteğin için sağol :)
AtölyeKedi, canım seni de görelim Maydanozda inşallah :) teşekkür ederim.
Stil Direktoru dedi ki…
Daha güzel başarılara balım
Yeşim dedi ki…
Edacığım, öyle güzel bir yüreğin var ki Allah herşeyi gönlüne göre versin. İyi dileklerin için çok teşekkür ederim.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?