Ana içeriğe atla

iTable

Çok seviyorum bu tasarım işini. Sevdiğiniz bütün objeleri farklı bir şekilde kullanabilmenize imkan sağlıyor. Meselaa, hiç aklıma gelmezdi iPodumu sehpa olarak kullanmak ;) İtalyan sanatçı Mirko Ginepro Milano Tasarım Haftası'na iPod şeklinde sehpa tasarımı ile katılmış. Siyah, beyaz ve sarı olarak üç farklı rengi mevcut. Sizce de hoş değil mi? Böyle bir sehpam olsun isterim. Her gördüğümden de ister oldum :P Görseller buradan.

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Canım ancak gelebildim, affola lütfen.

Bir kaç arkadaşa tema hazırlıyorum ya, başladımmı da tezcanlılıktan hemen bitsin diye hiç bişeye konsantre olamıyorum. Ne konu ekleyebiliyorum doğru düzgün, ne yorumlarla ilgilenebiliyorum, velhasıl baktın ki benden ses çıkmıyor anla ki bu pc başında kaybetmişim kendimi. Birde zaman bulmakta zor zaten malum, evde tema isteyen yok, iş siyorlar aş istiyorlar :)

Konuların çok ilginç çok güzel canım, bence sen adını ojeli tasarımlar demeliydin. Öpüyorum kocaman.
Yeşim dedi ki…
Tatlım hoşgeldin. Güzel yorumun ve önerin için teşekkürler :) süpersin.
Lütfen kendini çok yorma bir de özletme ;) öptümm çook.
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim, hassasiyetinize beni yalnız bırakmadığınız güzel yorumunuzla moralimi yükseltiğiniz için teşekkürler.


Güzellikler sizinle olsun sevgiyle kalın...
Gizzy dedi ki…
yaaa ben de beyazından istiyorum bunun!!!:)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?