Ana içeriğe atla

iTable

Çok seviyorum bu tasarım işini. Sevdiğiniz bütün objeleri farklı bir şekilde kullanabilmenize imkan sağlıyor. Meselaa, hiç aklıma gelmezdi iPodumu sehpa olarak kullanmak ;) İtalyan sanatçı Mirko Ginepro Milano Tasarım Haftası'na iPod şeklinde sehpa tasarımı ile katılmış. Siyah, beyaz ve sarı olarak üç farklı rengi mevcut. Sizce de hoş değil mi? Böyle bir sehpam olsun isterim. Her gördüğümden de ister oldum :P Görseller buradan.

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Canım ancak gelebildim, affola lütfen.

Bir kaç arkadaşa tema hazırlıyorum ya, başladımmı da tezcanlılıktan hemen bitsin diye hiç bişeye konsantre olamıyorum. Ne konu ekleyebiliyorum doğru düzgün, ne yorumlarla ilgilenebiliyorum, velhasıl baktın ki benden ses çıkmıyor anla ki bu pc başında kaybetmişim kendimi. Birde zaman bulmakta zor zaten malum, evde tema isteyen yok, iş siyorlar aş istiyorlar :)

Konuların çok ilginç çok güzel canım, bence sen adını ojeli tasarımlar demeliydin. Öpüyorum kocaman.
Yeşim dedi ki…
Tatlım hoşgeldin. Güzel yorumun ve önerin için teşekkürler :) süpersin.
Lütfen kendini çok yorma bir de özletme ;) öptümm çook.
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim, hassasiyetinize beni yalnız bırakmadığınız güzel yorumunuzla moralimi yükseltiğiniz için teşekkürler.


Güzellikler sizinle olsun sevgiyle kalın...
Gizzy dedi ki…
yaaa ben de beyazından istiyorum bunun!!!:)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini