Ana içeriğe atla

Hava Durumu Yüzükleri :)

Bu şahane akrilik yüzükler Weaselfactory tarafından üretiliyor. O günkü hava durumuna ya da kendi havanızın durumuna göre istediğinizi takın. Etsy'de satışı var. İkili setin fiyatı $25 tek almak isterseniz $15. Kendimi zor tutuyorum almamak için. Ne kadar dayanabilirim bilmiyorum ;)

Yorumlar

Unknown dedi ki…
sevgili Yeşim, yaratıcılığın sonsuzluğunu kanıtlar gibi.Farklılığı yakalamak için güzel bir seçim olabilir gerçekten..
Sevgiyle kalın...
Gizzy dedi ki…
Yeşimm çook tatlı bunlar:)
Atolyekedi dedi ki…
Çok şekerlermişş
Marifetli Cadı dedi ki…
Ay ben hep güneşli ayarlarım şekerim. Kedi misali sıcağı hep severim oldum olası.....
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Yine harika tasarımlar bulmuşsun. Takı merakın bence sni bunları ypamaya kendin tasarlamaya kadar götürecek gibi geliyor, hiç te fena olmaz yani.
Chilek dedi ki…
Yeşimmm, gri olana bayıldım, tam ruh durumuma uygun:))
Yeşim dedi ki…
Evimin İncileri Belgin, çok seviyorum farklı tasarımları ve paylaşmak inanılmaz keyif veriyor :) keşke ben de sizler gibi yakalayabilsem farklılığı. Yaptıklarınıza bayılıyorum.

Gizzy, evet tatlım çok tatlılar beğendiğine sevindim :)

AtölyeKedi, beğendiğine sevindim canım :)

Özlem, güneşin eksik olmasın canım :)

Hobicell, Afet'im buldum valla. Götürsün artık ben de kendi tasarımlarımı yapmak istiyorum :) güzel düşünceli arkadaşım benim teşekkür ederim bana cesaret veriyorsun :)

Chilek, canım ruhun grilerde kalmasın, güneşle dolsun inşallah :)
Adsız dedi ki…
çok sinirli olunca şimşekliyi takmak gerekiyo gören yanaşmasın diyee :)
Stil Direktoru dedi ki…
Yeşocanım eğlenceli ve tasarım dedirten cinsten değil mi?
Yeşim dedi ki…
Stil Direktörü'm, başardım yorumunu yayınladım :) beğendiğine sevindim tatlım. Kesinlikle katılıyorum :)
Yüzük takmayı pek sevmiyorum ama bunlara asla hayır diyemem çok beğendim:)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?