Ana içeriğe atla

Hava Durumu Yüzükleri :)

Bu şahane akrilik yüzükler Weaselfactory tarafından üretiliyor. O günkü hava durumuna ya da kendi havanızın durumuna göre istediğinizi takın. Etsy'de satışı var. İkili setin fiyatı $25 tek almak isterseniz $15. Kendimi zor tutuyorum almamak için. Ne kadar dayanabilirim bilmiyorum ;)

Yorumlar

Unknown dedi ki…
sevgili Yeşim, yaratıcılığın sonsuzluğunu kanıtlar gibi.Farklılığı yakalamak için güzel bir seçim olabilir gerçekten..
Sevgiyle kalın...
Gizzy dedi ki…
Yeşimm çook tatlı bunlar:)
Atolyekedi dedi ki…
Çok şekerlermişş
Marifetli Cadı dedi ki…
Ay ben hep güneşli ayarlarım şekerim. Kedi misali sıcağı hep severim oldum olası.....
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Yine harika tasarımlar bulmuşsun. Takı merakın bence sni bunları ypamaya kendin tasarlamaya kadar götürecek gibi geliyor, hiç te fena olmaz yani.
Chilek dedi ki…
Yeşimmm, gri olana bayıldım, tam ruh durumuma uygun:))
Yeşim dedi ki…
Evimin İncileri Belgin, çok seviyorum farklı tasarımları ve paylaşmak inanılmaz keyif veriyor :) keşke ben de sizler gibi yakalayabilsem farklılığı. Yaptıklarınıza bayılıyorum.

Gizzy, evet tatlım çok tatlılar beğendiğine sevindim :)

AtölyeKedi, beğendiğine sevindim canım :)

Özlem, güneşin eksik olmasın canım :)

Hobicell, Afet'im buldum valla. Götürsün artık ben de kendi tasarımlarımı yapmak istiyorum :) güzel düşünceli arkadaşım benim teşekkür ederim bana cesaret veriyorsun :)

Chilek, canım ruhun grilerde kalmasın, güneşle dolsun inşallah :)
Adsız dedi ki…
çok sinirli olunca şimşekliyi takmak gerekiyo gören yanaşmasın diyee :)
Stil Direktoru dedi ki…
Yeşocanım eğlenceli ve tasarım dedirten cinsten değil mi?
Yeşim dedi ki…
Stil Direktörü'm, başardım yorumunu yayınladım :) beğendiğine sevindim tatlım. Kesinlikle katılıyorum :)
Yüzük takmayı pek sevmiyorum ama bunlara asla hayır diyemem çok beğendim:)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini