Ana içeriğe atla

Haftasonu&Miya

Haftasonu Tchibo'dan aldığım ayakkabı düzenleyiciyi yerleştirdim. Bu şekilde 12 çift ayakkabıyı bir arada saklamak mümkün. Artık ayakkabılarım ayrı ayrı kutularda değil hepsi bir arada :) Faaliyetime Miya'da katıldı. Zaten evde Miya'sız bir iş görmek mümkün değil. Nerede aksiyon orada Miya. Bu şık düzenleyiciden almak isterseniz acele edin internette tükenmiş, Tchibo mağazalarında bulabilirsiniz.

Yorumlar

Hilal dedi ki…
bayıldım doğrusu
araları karton mu?
sanki evde yapabilirim gibi geldi:)
Begonvilli Ev dedi ki…
Çok beğendim, güle güle kullan canım.

Bu ayakkabı saklama konusunda ben de sıkıntı yaşıyorum. Çünkü (ayıptır söylemesi) biraz fazlaca ayakkabı alırım. En son ardiye olarak kullandığım odanın kapısının arkasına üzerinde cep şeklinde bölmeler olan bir pano diktim ve sekiz çift ayakkabıyı oraya yerleştirdim . ayakkabılıklar ve balkon dolabının bazı rafları da o iş için kullanıldığı halde sıkıntı oluyor. Ben de bir bakayım, bulursam alırım mutlaka.
kkkk dedi ki…
bunlar benim ayakkabilarimi hayatta toplamaz :)
Smyrnote Design dedi ki…
Oyy ben miyayı yerim yaaa, öp benim için canım:)
Yeşim dedi ki…
Hilalciğim, aralari mukavva sanirim üzeri kumaşla kaplı cırt cırtla birbirine tutturuluyor istersen ayrıntılı fotoğrafını mail atabilirim
Begonvilli Ev, ablacığım aslında bana da bundan bir tane daha lazım ama önce yer açmam lazım :)
Kutsal Hatun, tatlım ne güzel keşke benim de o kadar ayakkabım olsa :) eşim sayesinde alamıyorum
Pınarcığım, canım öperim ablası hatta yumulurum göbüşüne ;)
cecilia dedi ki…
yeşimcim bu tchiboya bi gidemedim çok özel ürünler var gerçekten çok kullanışlı bu da, gidip dağıtmak istiyorum orayı briaz :)
Yeşim dedi ki…
Cecilia, tatlım git diyeceğim, ama sonra bana kızma çok fena müptelası oluyorsun çünkü :)
SÜRPRİZ MUTFAK dedi ki…
Ayyy ben buna bayıldım böyle birşeye çok ihtiyacım var çok yakınımda var hemen gidip bakayım. Kaç liraya aldın cnm. güle güle kullan...
Yeşim dedi ki…
Kübracığım,bulursan kaçırma tatlım fiyatı 29,95TL
YETENEK-SİZİN dedi ki…
bu kutu süper,ölçülerine uygun birde benmi yapsam ne:)
Yeşim dedi ki…
Yap tatlım çok kullanışlı :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini