Ana içeriğe atla

Haftasonu&Miya

Haftasonu Tchibo'dan aldığım ayakkabı düzenleyiciyi yerleştirdim. Bu şekilde 12 çift ayakkabıyı bir arada saklamak mümkün. Artık ayakkabılarım ayrı ayrı kutularda değil hepsi bir arada :) Faaliyetime Miya'da katıldı. Zaten evde Miya'sız bir iş görmek mümkün değil. Nerede aksiyon orada Miya. Bu şık düzenleyiciden almak isterseniz acele edin internette tükenmiş, Tchibo mağazalarında bulabilirsiniz.

Yorumlar

Hilal dedi ki…
bayıldım doğrusu
araları karton mu?
sanki evde yapabilirim gibi geldi:)
Begonvilli Ev dedi ki…
Çok beğendim, güle güle kullan canım.

Bu ayakkabı saklama konusunda ben de sıkıntı yaşıyorum. Çünkü (ayıptır söylemesi) biraz fazlaca ayakkabı alırım. En son ardiye olarak kullandığım odanın kapısının arkasına üzerinde cep şeklinde bölmeler olan bir pano diktim ve sekiz çift ayakkabıyı oraya yerleştirdim . ayakkabılıklar ve balkon dolabının bazı rafları da o iş için kullanıldığı halde sıkıntı oluyor. Ben de bir bakayım, bulursam alırım mutlaka.
kkkk dedi ki…
bunlar benim ayakkabilarimi hayatta toplamaz :)
Smyrnote Design dedi ki…
Oyy ben miyayı yerim yaaa, öp benim için canım:)
Yeşim dedi ki…
Hilalciğim, aralari mukavva sanirim üzeri kumaşla kaplı cırt cırtla birbirine tutturuluyor istersen ayrıntılı fotoğrafını mail atabilirim
Begonvilli Ev, ablacığım aslında bana da bundan bir tane daha lazım ama önce yer açmam lazım :)
Kutsal Hatun, tatlım ne güzel keşke benim de o kadar ayakkabım olsa :) eşim sayesinde alamıyorum
Pınarcığım, canım öperim ablası hatta yumulurum göbüşüne ;)
cecilia dedi ki…
yeşimcim bu tchiboya bi gidemedim çok özel ürünler var gerçekten çok kullanışlı bu da, gidip dağıtmak istiyorum orayı briaz :)
Yeşim dedi ki…
Cecilia, tatlım git diyeceğim, ama sonra bana kızma çok fena müptelası oluyorsun çünkü :)
SÜRPRİZ MUTFAK dedi ki…
Ayyy ben buna bayıldım böyle birşeye çok ihtiyacım var çok yakınımda var hemen gidip bakayım. Kaç liraya aldın cnm. güle güle kullan...
Yeşim dedi ki…
Kübracığım,bulursan kaçırma tatlım fiyatı 29,95TL
YETENEK-SİZİN dedi ki…
bu kutu süper,ölçülerine uygun birde benmi yapsam ne:)
Yeşim dedi ki…
Yap tatlım çok kullanışlı :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?