Ana içeriğe atla

DIY_Babet Süsleme

Oda arkadaşım Demet Ablam bu babeti 3,90 TL'ye almış. Çok sade olduğu için biraz değişiklik yapalım istedik. Bizim Marifetli Cadımız Özlem'in buradaki yazısı da bize cesaret verdi :) Yarım metre dantel ve istediğimiz zaman değişiklik yapabilmek için de cırt cırtla işe koyuldum. Danteli ikiye bölüp çiçek şeklini verdim. Cırt cırttan küçük bir parça kesip yarısını babete, yarısını da dantel çiçeğe yapışdırdım. Sonuç böyle oldu :) yaparken çok keyif aldım. Ablacığım da iyi günlerde mutlulukla giysin inşallah.

Yorumlar

Doorstepping dedi ki…
Aaaaa. Çok güzel olmuş :D
Begonvilli Ev dedi ki…
Harika olmuş, ellerine sağlık.
Banuca dedi ki…
İşte böyle:)
Marifetli hanımlar olunca ucuzcacık alınan basit görünümlü herşey böyle şık hale dönüşüverir... Ellerine, fikrine sağlık...
janel dedi ki…
Aslinda ben tamda oyle sade bir babet ariyorum markasini yazar misin canim?
Marifetli Cadı dedi ki…
Şekerim çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık, Demet ablam güle güle kullansın. İlham verebildiysem ne mutlu bana. Öpüyorum.
Yeşim dedi ki…
Doorstepping, çok teşekkür ederim :)
Begonvilli Ev, çok teşekkür ederim :)
Banuca, sizin marifetlerinizin yanında bu hiç kalır. Yine de beğendiğin için mutluyum demek ki doğru yoldayım :)
Kutsal Hatun, markasını bilmiyorum ama senin için nereden aldığını öğrenip haber veririm mutlaka :)
Özlem, teşekkürler canım hem fikir hem de beğendiğin için :)
SÜRPRİZ MUTFAK dedi ki…
Canım inanılmaz şık olmuş ayyy bende denemek istiyorum ama düz babetim yok yawwww babetlerın tokalarını koparıp yapsammıki acep :S :D:D
SÜRPRİZ MUTFAK dedi ki…
Aslında cırtcırtlı olması güzel olmuş sıkıldığında başka birşey yapıp yapıştırabilirsin...
balböcükleri dedi ki…
çok şık olmuş cırt cırt koymakla iyi yapmışsın değişik şeyler takabilirisin
Yeşim dedi ki…
Kübracığım, beğendiğine sevindim :) bence babetlerine dokunma, ucuza düz babet bulursun mutlaka ona yaparsın :) cırt cırt iyi oldu bence de sıkılınca farklı bir süsle yenilenebilir ;)
Serpilciğim, beğendiğine sevindim canım, evet bence de cırt cırt iyi oldu :)
janel dedi ki…
Saol canim :)
demet dedi ki…
Canımmmmmm
Ellerine sağlık babetim sayende çok güzel oldu
Seni çok seviyorummmmmmmm
CRESCENT dedi ki…
Aynı babetleri ben de görmüştüm hatta alıp böyle süslesem mi diye düşünmüştüm:)Moda düğmenin yan tarafında satıyorlardı.Çok hoş olmuş ellerine sağlık.
Stil Direktoru dedi ki…
Demet ablama bak be :)) Kız tabansız kalma kalma sokaklarda ahah :) Şaka bir yana telde sesleri duyup arkadan yorum yazmanın keyfi de pek bi güzel ha :) Güle güle giysin elinize sağlık canlar :)
STYLE M dedi ki…
iyi fikir ;DD
hos görunuyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini