Ana içeriğe atla

Büyüklere Barbie

Sevgili Evimin İncileri Belgin Barbie bebeklerin kafalarından anahtarlıklar yaptı. Şimdi de Margaux Lange'ın Barbie bebeklerin uzuvlarını kullanarak yaptığı takıları takdim ediyorum sizlere. İki farklı bakış açısı. İkisinin de fikirleri çok hoş :) Bizlere de bakıp tadını çıkarmak düşüyor. İyi eğlenceler.

Yorumlar

janel dedi ki…
Benim fikrime gore igrencler ozelliklede barbie bebeklerin ellerinden yapilan kupeler cok cokkk korkunc :S
MKBL dedi ki…
Çok güzelmiş.Yaratıcılık bu işte.Hayy maşallah.
Sevgiler canım.
cecilia dedi ki…
çok orjinal bişey bu :) ikinci küpeyi pek bi beğendim yeşimcim :)
Hilal dedi ki…
farklı bir fikir. ben kullanmam gerçi bunları takı olaram ama düşüneninde aklına sağlık derim:)
Yeşim dedi ki…
Kutsal Hatun, canım herkes herşeyi beğenecek diye bir kural yok :) görüşünü açık yüreklilikle paylaştığın için teşekkür ederim. Öpüyorum seni.

mkblkonsept, bence de güzel ve orjinal :) Öpüyorum seni

Cecilia, canım beğendiğine sevindim. Öpüyorum seni.

Hilal, canım evet kullanmasakta bunu düşünüp yapana da saygı duymamız gerek :) Sevgiler...
Gizzy dedi ki…
ben değişik şeyleri severim bu da ilgimi çekti özellikle en alt soldakini çok sevdimm Yeşimcimm:)
Yeşim dedi ki…
Gizzy, tatlım çok şeker evet. Beğendiğine sevindim :) Öpüyorum seni.
Stil Direktoru dedi ki…
Ben bunları etsyde görüp korkmuştum cano Belgin daha güzel yaptı ama bu arada editledim bak cano Muhteşem Bir Sürprizim Var :) yazıma mucx
Stil Direktoru dedi ki…
Ben bunları etsyde görüp korkmuştum cano Belgin daha güzel yaptı ama bu arada editledim bak cano Muhteşem Bir Sürprizim Var :) yazıma mucx
Yeşim dedi ki…
Stil Direktörü'm, tatlım neden korktun ki ;) yazına baktım zaten senin sayfandaydım :) Teşekkür ederim haber verdiğin için öptüm çok.
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim,Görsel açıdan oldukça başarılı tasarımlar. Tahminim yapan şahsiyet estetik açıdan sevgi ve aşk temalarını işlemiş olabilir.Sanatta sınır olmaz. Ayrıca barbie tasarımlarıma da yer verdiğiniz için teşekkürederim.

Güzellikler sizinle olsun sevgiyle kalın....
nily21 dedi ki…
orjinal bir fikir belki ama benim içim fena oldu.. kullanmam mümkün değil...
Bellek Kutusu dedi ki…
Yeşim'cim, yüzüğü sevdim ben:)
Bellek Kutusu dedi ki…
Yeşim'cim, yüzüğü sevdim ben:)
woow dedim! bu ne güzel bi yaratıcılıktır ya:)
Chilek dedi ki…
Yeşimcim bende bekleyen mimin var:))
Yeşim dedi ki…
Nilgün, canım hoşgeldin :) fikir güzel bence de :)

Bellek Kutusu, Kutucuğumm beğendiğine sevindim :)

My Makeup Story, kesinlikle seninle aynı fikirdeyim :) hoşgeldin bloguma :)

Chilek, tatlım gördüm ve yazmaya başladım ;)
Yeşim dedi ki…
Evimin İncileri Belgin, bayılıyorum sizin Barbie'lerinize :) farklı bakış açılarını da görmek isteyeceğinizi düşündüm. Sanatta sınır olmadığı konusunda aynı fikirdeyim sizinle. Bu şahane fikirleriniz için ben teşekkür ederim size. Fikriniz hiç bitmesin, ilham sizi hiç terk etmesin ki bizlerde yapacağınız güzelliklerden mahrum kalmayalım. İyi ki varsınız :)
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim hanım, o güzel dilekleriniz ve samimi duygularınız için çok teşekkür ediyorum.Sevgiyle kalın...
YETENEK-SİZİN dedi ki…
şirinmi şirinler

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini