Ana içeriğe atla

Bu Mağaraya Bayıldım :)

İnternet eşsiz hazinelerle dolu, dün dolaşırken burada buldum bu güzelliği :) Yapmak istesem yapamam, en iyisi sizlerle paylaşmak. Belki içim ferahlar ya da belki buna benzer bişey yapan arkadaşlar varsa ve bizimle paylaşırlarsa Miya'ya alırım :) Malzemesi keçe, ya da keçeleştirilmiş yün. Aynı şekilde başka güzellikler de yapıyor Susanne Karg. Burada satışı da var. Bir göz atın derim çok güzel işleri var :)

Yorumlar

Unknown dedi ki…
kedileri sevmem ama düşünce orjinal cidden:)
Begonvilli Ev dedi ki…
Çoook şirin. Hele benim gibi kedi sever biri için:)Pisicik de aynı benim jane'me benziyor. Nasıl sevmem onu ben.
MAVİ TUTKU dedi ki…
Kedilerde, yuvalarıda çok güzel.:)
Yeşim dedi ki…
Moda(e)rator, canım benim keşke sevseydin inanılmazlar :)
Begonvilli Ev, ablacığım beğendiğine sevindim :) Keşke buralarda da bulabilsek de hem Jane'e hem Miya'ya alsak :)
Mesut Bey, evet gerçekten çok güzeller :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini