Ana içeriğe atla

Bu Mağaraya Bayıldım :)

İnternet eşsiz hazinelerle dolu, dün dolaşırken burada buldum bu güzelliği :) Yapmak istesem yapamam, en iyisi sizlerle paylaşmak. Belki içim ferahlar ya da belki buna benzer bişey yapan arkadaşlar varsa ve bizimle paylaşırlarsa Miya'ya alırım :) Malzemesi keçe, ya da keçeleştirilmiş yün. Aynı şekilde başka güzellikler de yapıyor Susanne Karg. Burada satışı da var. Bir göz atın derim çok güzel işleri var :)

Yorumlar

Unknown dedi ki…
kedileri sevmem ama düşünce orjinal cidden:)
Begonvilli Ev dedi ki…
Çoook şirin. Hele benim gibi kedi sever biri için:)Pisicik de aynı benim jane'me benziyor. Nasıl sevmem onu ben.
MAVİ TUTKU dedi ki…
Kedilerde, yuvalarıda çok güzel.:)
Yeşim dedi ki…
Moda(e)rator, canım benim keşke sevseydin inanılmazlar :)
Begonvilli Ev, ablacığım beğendiğine sevindim :) Keşke buralarda da bulabilsek de hem Jane'e hem Miya'ya alsak :)
Mesut Bey, evet gerçekten çok güzeller :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?