Ana içeriğe atla

Yer İmi

Kitap okurken hangi satırda kaldığımı unutup çoğu zaman aynı sayfayı tekrar okurum. Öyle bir yer imi buldum ki artık kaldığım satırdan devam edebileceğim :) Siz de benim gibi aynı durumdan şikayetçiyseniz bu yer imini çok seveceksiniz ;)
Kaynak

Yorumlar

Banuca dedi ki…
Çok güzeeel, hemen ne ile yapabiliriz diye düşündüm,büyük ataşlardan faydalanıp birşeyler uydurulabilir belki, arşivime attım, sağol:)
Marifetli Cadı dedi ki…
çok sevdimmmmmm,
çok beğendim helal olsun sana fıstığım nerden de bulursun bunları.öpüyorum.
Yeşim dedi ki…
Banuca, canım yaparsan lütfen haberdar et beni :)
Özlem, tatlım arayan bulur ;)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?