Ana içeriğe atla

Yer İmi

Kitap okurken hangi satırda kaldığımı unutup çoğu zaman aynı sayfayı tekrar okurum. Öyle bir yer imi buldum ki artık kaldığım satırdan devam edebileceğim :) Siz de benim gibi aynı durumdan şikayetçiyseniz bu yer imini çok seveceksiniz ;)
Kaynak

Yorumlar

Banuca dedi ki…
Çok güzeeel, hemen ne ile yapabiliriz diye düşündüm,büyük ataşlardan faydalanıp birşeyler uydurulabilir belki, arşivime attım, sağol:)
Marifetli Cadı dedi ki…
çok sevdimmmmmm,
çok beğendim helal olsun sana fıstığım nerden de bulursun bunları.öpüyorum.
Yeşim dedi ki…
Banuca, canım yaparsan lütfen haberdar et beni :)
Özlem, tatlım arayan bulur ;)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?