Ana içeriğe atla

Vadjutka'nın Takıları

Etsy'de dolaşırken buldum bu güzellikleri. Özellikle Matruşkalı kolye ve yüzükleri çok beğendim. Çok şık tasarımları var Vadjutka'nın. Etsy'deki dükkanında satışa sunduklarını görebilirsiniz. Daha fazlası için bloguna da bakabilirsiniz.

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Canım hayırlı haftalar, teşekkürler yorumların ve ziyaretin için, bu modellerin sahibi ismine bakılırsa matruşka gibi rus kökenli galiba, bende çok severim bu geleneksel sanatı, kalplerimiz birmiş, bende geçen gün rastladım, evde kumaştan matruşka yapımına, taslaklara kaydettim, sonra paylaşıcam. sevgiler canım.
Yeşim dedi ki…
Paylaşımını bekliyorum tatlım. Çok sevdim bu bebekleri :)
sine'mden dedi ki…
ben de çok beğendim ki bunları:)) hatta bi tanesi benim olsun istedim şuan :)
Stil Direktoru dedi ki…
Kuzucan çok tatlılar cidden ya yapabiliriz vakit olursa tabee :) 2dk sana uğradım valla yorumu okudum da hani cevabımı daha yazmadım ama buraya yazayım bizzat öpeyim istedim seni :) Mucx bakarsın alta eheh :)

(Yeşim) canım kuzum benim, direktörüm diyen diline kurban eheh :) Ömi'cik adına da kendi adıma da seni kocaman öpüyorum. Ayrıca Ömi'ye iltifatını ilettim kuzum, ne dese beğenirsin? "Bak gör işte birde bana şişko diyorsun oh Yeşim ne demiş hıh." demez mi koptum kuzum ya :)
Yeşim dedi ki…
Tatlı Ediciğim, ah sorma göbekleri konusunda hiç laf ettirmiyorlar(bir tane de ben de var göbekli ;)) zengin gösteriyormuş :P

Bu yüzüklerden yaparsan alırım canım yaa çook seviyorum bu bebekleri ;)
Smyrnote Design dedi ki…
çok sevimliymiş bunlar:)
Stil Direktoru dedi ki…
yemişim onların zenginliğini eheh :)) Yapsam süper olurda kuzum inan ölüyorum yorgunluktan mucx

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini