8 Şubat 2010 Pazartesi

Vadjutka'nın Takıları

Etsy'de dolaşırken buldum bu güzellikleri. Özellikle Matruşkalı kolye ve yüzükleri çok beğendim. Çok şık tasarımları var Vadjutka'nın. Etsy'deki dükkanında satışa sunduklarını görebilirsiniz. Daha fazlası için bloguna da bakabilirsiniz.

7 yorum:

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki...

Canım hayırlı haftalar, teşekkürler yorumların ve ziyaretin için, bu modellerin sahibi ismine bakılırsa matruşka gibi rus kökenli galiba, bende çok severim bu geleneksel sanatı, kalplerimiz birmiş, bende geçen gün rastladım, evde kumaştan matruşka yapımına, taslaklara kaydettim, sonra paylaşıcam. sevgiler canım.

Yeşim dedi ki...

Paylaşımını bekliyorum tatlım. Çok sevdim bu bebekleri :)

sine'mden dedi ki...

ben de çok beğendim ki bunları:)) hatta bi tanesi benim olsun istedim şuan :)

Stil Direktoru dedi ki...

Kuzucan çok tatlılar cidden ya yapabiliriz vakit olursa tabee :) 2dk sana uğradım valla yorumu okudum da hani cevabımı daha yazmadım ama buraya yazayım bizzat öpeyim istedim seni :) Mucx bakarsın alta eheh :)

(Yeşim) canım kuzum benim, direktörüm diyen diline kurban eheh :) Ömi'cik adına da kendi adıma da seni kocaman öpüyorum. Ayrıca Ömi'ye iltifatını ilettim kuzum, ne dese beğenirsin? "Bak gör işte birde bana şişko diyorsun oh Yeşim ne demiş hıh." demez mi koptum kuzum ya :)

Yeşim dedi ki...

Tatlı Ediciğim, ah sorma göbekleri konusunda hiç laf ettirmiyorlar(bir tane de ben de var göbekli ;)) zengin gösteriyormuş :P

Bu yüzüklerden yaparsan alırım canım yaa çook seviyorum bu bebekleri ;)

Smyrnote Design dedi ki...

çok sevimliymiş bunlar:)

Stil Direktoru dedi ki...

yemişim onların zenginliğini eheh :)) Yapsam süper olurda kuzum inan ölüyorum yorgunluktan mucx

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...