Ana içeriğe atla

Stil Direktörümüz Hediye Veriyor :)

Sevgili Eda bizler için harika bir hediye hazırlamış sağolsun. Bu güzel hediye için önce yarışmamız gerekiyor :) Yarışma şartları şöyle : İzleyicisi olmanız ve sorusuna doğru cevap verip yorum olarak yazmanız. Blogunuz olsun olmasın yarışmaya katılabiliyorsunuz. Katılmak için 1 haftanız var. Ben cevabımı verdim bile ;) Ayrıntılı bilgi için Stil Direktörü Edimizin sayfasına buyrun.

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
Kız ben seni yerim ya direktörün yesin seni eheh :) Annem şart olmamasına rağmen yazmışsın ya sağol cano, enişte de yazmış dün gülümsedim okurken sağol bebek şansınız bol olsun
Yeşim dedi ki…
Sağol canım benim, öyle tatlısın ki seni sevmeyen ölsün diyorum. İyi ki varsın...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini