Ana içeriğe atla

Sihirli Masa Örtüsü

Masa örtüsünün sihirlisi olur mu demeyin. Norveçli tasarımcı Kristine Bjaada ıslanınca gizli deseni ortaya çıkan masa örtüsü yapmış. Kuruyken basit çiçekli bir örtü gibi görünüyor. Sihir, üzerine renkli bir sıvı (kırmızı şarap gibi) döküldüğünde gerçekleşiyor. Çünkü ıslanınca örtünün içinde gizlenmiş olan kelebek deseni ortaya çıkıyor. Konuklarınızın şaşkınlıklarını bir düşünün :) Çok sevdim bu örtüyü. Videosu için burayı, daha fazla görsel için burayı tıklayın.

Yorumlar

cecilia dedi ki…
vayy canınaa harikaaymış buu insan bilerek bile döker :P :)
Yeşim dedi ki…
Aynı şeyi ben de düşündüm ;)
Adsız dedi ki…
süper bişey bu valla bayıldım bişey dökünce insan çok üzülüyor tertemiz masayı kirlettim diye böyle bir sürpriz iyi fikir doğrusu

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?