Ana içeriğe atla

Sihirli Masa Örtüsü

Masa örtüsünün sihirlisi olur mu demeyin. Norveçli tasarımcı Kristine Bjaada ıslanınca gizli deseni ortaya çıkan masa örtüsü yapmış. Kuruyken basit çiçekli bir örtü gibi görünüyor. Sihir, üzerine renkli bir sıvı (kırmızı şarap gibi) döküldüğünde gerçekleşiyor. Çünkü ıslanınca örtünün içinde gizlenmiş olan kelebek deseni ortaya çıkıyor. Konuklarınızın şaşkınlıklarını bir düşünün :) Çok sevdim bu örtüyü. Videosu için burayı, daha fazla görsel için burayı tıklayın.

Yorumlar

cecilia dedi ki…
vayy canınaa harikaaymış buu insan bilerek bile döker :P :)
Yeşim dedi ki…
Aynı şeyi ben de düşündüm ;)
Adsız dedi ki…
süper bişey bu valla bayıldım bişey dökünce insan çok üzülüyor tertemiz masayı kirlettim diye böyle bir sürpriz iyi fikir doğrusu

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?