Ana içeriğe atla

Kibrit Kutusu Oyunu

Daha önce bu yazımda kibrit kutusu oyunumuzu yazmıştım. Sevgili Kelebek Atölyesi eşleştirmeyi yapmış. Benim kutum Sürpriz Mutfak'tan. Kokoş bir kutu hazırlamış, ışıl ışıl çok şık :) ellerine sağlık arkadaşım. Ben de senin için böyle bir kutu yaptım umarım beğenirsin ;) Kelebek Atölyesi'ne bu güzel oyunla birbirimizi tanımamıza vesile olduğu için teşekkür ediyorum.

Yorumlar

KelebekAtölyesi dedi ki…
Asıl ben teşekkür ediyorum ,çok cici bir kutu çok beğendim :)
Unknown dedi ki…
hakikaten çok cici ve renkleriyle harika olmuş ellerinize sağlık.

Sevgiyle kalın...
Marifetli Cadı dedi ki…
Çok güzellll, ben de istiyorum bananeeee.......
ayyyyy bu beniiiiiiimm çooooooooook tatlı olmuş ellerine emeğine sağlık bayıldım çok cici çok çok teşekkür ederim canımcım
Aslı dedi ki…
Benimki de keçeli bir kutu oldu, hepimiz keçeye mi yöneldik acaba? Ben içteki kutuyu birkaç kez kaplamaya çalıştım ama olmadı... İç tarafı pek içime sinmedi...
Yeşim dedi ki…
Kelebek Atölyesi, canım beğendiğine sevindim :)
Evimin Incileri Belgin, canım hoşgeldin :) beğendiğine sevindim.
Özlem, yaparım sana da lafımı olur :)
Kübracığım, sevgili eşim çok mutlu oldum beğendiğin için :)
Aslı, canım keçeyle çalışmak çok keyifli. İçini keçeyle kaplamasaydın keşke.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?