Ana içeriğe atla

Dal, Gül, Kalem...

Mango ağacının dalından yapılmış bu kalemin üst kısmına dalın kabuklarından enfes bir gül oyulmuş. Yapanın eline sağlık diyorum. Almak isteyenler için burada fiyatı $5.00 yok ben bunu yaparım diyen varsa lütfen bir tane de benim için yapsın ;)

Yorumlar

Ayshecan dedi ki…
yeşimciğim ne kadar güzel bir kalemmiş o öyle..çok güzel şeyleri paylaşıyorsun sen bizimle... teşekkürler..sevgiler
Bucanni dedi ki…
Keşke yapabilsem çok güzelmiş ama mango ağacını bulcazda, gülü yapcazda, bide becerebilcekmiyiz en iyisi sipariş edelim gitsin :)
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Yeşimcim ancak gelebildim, hala iyileşmedim ama daha fazla dayanamdım, bir yığın yorum ve teşekkürüm var, bir iki konu ekleyebildim ancak. Ya bu kalem süper bişey, hakikaten yapanı bende davet ediyorum, gerçi çok ta pahalı bişey değilmiş, baksana hem yaz yaz bitmez bu kalem, roman yazılır romannn...hadi kaçtım ben,, gene beklerim, sevgiyle sağlıkla kal canım.
orece dedi ki…
yeşimcim yapan arkadaşı bulabilirsen banada haber ver. bayıldım valla. bide gül kokusu döktükmü üstüne yazar yazar koklarızzzz...
Yeşim dedi ki…
Ece tatlım bulursam söz. Gül kokusu da iyi fikir :) teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini