Ana içeriğe atla

Dal, Gül, Kalem...

Mango ağacının dalından yapılmış bu kalemin üst kısmına dalın kabuklarından enfes bir gül oyulmuş. Yapanın eline sağlık diyorum. Almak isteyenler için burada fiyatı $5.00 yok ben bunu yaparım diyen varsa lütfen bir tane de benim için yapsın ;)

Yorumlar

Ayshecan dedi ki…
yeşimciğim ne kadar güzel bir kalemmiş o öyle..çok güzel şeyleri paylaşıyorsun sen bizimle... teşekkürler..sevgiler
Bucanni dedi ki…
Keşke yapabilsem çok güzelmiş ama mango ağacını bulcazda, gülü yapcazda, bide becerebilcekmiyiz en iyisi sipariş edelim gitsin :)
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Yeşimcim ancak gelebildim, hala iyileşmedim ama daha fazla dayanamdım, bir yığın yorum ve teşekkürüm var, bir iki konu ekleyebildim ancak. Ya bu kalem süper bişey, hakikaten yapanı bende davet ediyorum, gerçi çok ta pahalı bişey değilmiş, baksana hem yaz yaz bitmez bu kalem, roman yazılır romannn...hadi kaçtım ben,, gene beklerim, sevgiyle sağlıkla kal canım.
orece dedi ki…
yeşimcim yapan arkadaşı bulabilirsen banada haber ver. bayıldım valla. bide gül kokusu döktükmü üstüne yazar yazar koklarızzzz...
Yeşim dedi ki…
Ece tatlım bulursam söz. Gül kokusu da iyi fikir :) teşekkürler...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?