Ana içeriğe atla

Çay Saati

Vintage çay fincanları ile sınırlı sayıda üretilen bu harika saate bayıldım. İsminin hakkını veriyor :) Artık saate bakmak daha keyifli. Ne dersiniz siz de beğendiniz mi?

Yorumlar

Hilal dedi ki…
doğrusu ben de bayıldım..
harika görünüyor..
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Canım beğenilmezmi, bende bayıldım, bayılıyorum senin keşiflerine. şiirim için güzel düşüncelerine teşekkürler, zaman zaman hatırlamak lazım, hayatın değerini bilmek için. sevgiler canım iyiki varsın.
Bizim Gibiler dedi ki…
Çok hoş duruyor gerçekten ama temizlemesi zor olur diye düşünmeden edemedim:))) Mekanizmasını çıkarıp makinaya atmak lazım. Bunları okuyanlar da pek hamarat titiz olduğumu sanacaklar:))) Alakası yok:)
Ayse dedi ki…
Merhaba cnm :)
Öncelikle Bolgunu cok begendim..bunu demek istedim. Bide simdi kendimi tanitiyim sana. ben ayse, 16ti yasinda bi kizim. Almanyada oturuyorum ve bitane kücük moda sayfam var. Yakinda türkcede yazmak istiyorum. ama türk okuyucular ariyorum..su an daha almancada..ama senin gubi kardeslerim benim arkamda durup, sayfama üye olurlarsa, en yakinda türkce bloggen edecegim. eger sende gelip, bana yardim edersen, türk okuyucular toplamak icin, cok sevinirim. seni sayfamda bekliyorum. umarim gelirsin ve üyü olursun, yakinda cünkü tükcede yaziyim diye.
Smyrnote Design dedi ki…
Çok beğendim saati.. hemen aklıma da bunun DIY olarak uygunlanabileceği geldi, sade bir saat üzerine oyuncak evcilik fincan takımları yapıştırılabilir, kız çocugu olan anneler için iyi bir fikir olabilir :):)
Adsız dedi ki…
bayıldım ne kadar hoş duruyor ayrıca çok da ilginç.
Yeşim dedi ki…
Handan, canım evet bence de çok hoş :)
Pınarcığım, haklısın DIY olarak uygulanabilir de bu kadar çok fincan bulunabilirse ;)
Bizim Gibiler, canım :) ben de ilk olarak nasıl temizlenir ki diye düşünmeden edemedim :)
Gelincik, güzel Afet'im teşekkür ederim seni seviyorum :)
Hilal, tatlım beğendine sevindim :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini