Ana içeriğe atla

Bardağınızdaki Köpekbalığı

Pablo Matteoda, Sharky adlı bu tasarımıyla designboom.com ve MACEF işbirliğiyle düzenlenen Gümüş Ötesi temalı yarışmada 89 ülkeden katılan 3,566 tasarımcı arasından üçüncülük ödülü kazanmış. Bayıldım. Köpekbalığından korkarım ama bu köpekbalığının bardağımda yüzmesini çok isterim :)

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…


(Yeşim) canım benim baldı o bal sorma 6 ay kadar bizimle kaldı Ömer'e dokundu Ürtiker -Anjioödem oldu Behlül sıpası yüzünden :( Yeni resimleri yayınlamam bu yüzden ama görmek istemişsin kuzum,bizimle kaldığı süreç boyunca Behlül'ün olduğu video ve fotoları yazdığım tüm yazılar bunlar.

Behlül'ün Videosu :)

Sebze Doğrama Yöntemim
Behlül Takmadı Bana Yar Oldu
Behlül'den Yatış Pozisyonları ve Kedi Çimi

Bu arada kendine de iyi bak ben son yazımı da yazdım Nisan ayına kadar yokum bebek kendine iyi bak mucx.
Bucanni dedi ki…
Sempatik bir tasarım olmuş :)
CAROLINA COZZELLA dedi ki…
great blog (: so cute...


love, caroline.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?