Ana içeriğe atla

Bardağınızdaki Köpekbalığı

Pablo Matteoda, Sharky adlı bu tasarımıyla designboom.com ve MACEF işbirliğiyle düzenlenen Gümüş Ötesi temalı yarışmada 89 ülkeden katılan 3,566 tasarımcı arasından üçüncülük ödülü kazanmış. Bayıldım. Köpekbalığından korkarım ama bu köpekbalığının bardağımda yüzmesini çok isterim :)

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…


(Yeşim) canım benim baldı o bal sorma 6 ay kadar bizimle kaldı Ömer'e dokundu Ürtiker -Anjioödem oldu Behlül sıpası yüzünden :( Yeni resimleri yayınlamam bu yüzden ama görmek istemişsin kuzum,bizimle kaldığı süreç boyunca Behlül'ün olduğu video ve fotoları yazdığım tüm yazılar bunlar.

Behlül'ün Videosu :)

Sebze Doğrama Yöntemim
Behlül Takmadı Bana Yar Oldu
Behlül'den Yatış Pozisyonları ve Kedi Çimi

Bu arada kendine de iyi bak ben son yazımı da yazdım Nisan ayına kadar yokum bebek kendine iyi bak mucx.
Bucanni dedi ki…
Sempatik bir tasarım olmuş :)
CAROLINA COZZELLA dedi ki…
great blog (: so cute...


love, caroline.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini