Ana içeriğe atla

Up

Ankara soğuk ve yağışlı bugün. Evde film keyfi yapalım dedik eşimle. Up'ı seyretmeye karar verdik. Eğer seyretmediyseniz kesinlikle tavsiye ederim çok güzeldi. Harika bir aşk, macera, dostluk ve mutlu son seyrettim. Neşe ve hüzün bir arada bu kadar güzel anlatılabilirdi ancak. Yani hem güldüm hem de ağladım film boyunca. Dostluğun cesarete, aşkın da çılgınlığa dönüşebilir olduğunu gösteriyor insana. Zira sadece aşk verir insana bir evi sırtında taşıyacak gücü, ve dostluktur yardım için geri döndüren insanı. 78 yaşında çok sevdiği eşinin hayalini gerçekleştirmek isteyen Carl, balonlarla uçan bir ev, yaşlı birine yardım ederek eksik kalan rozetini almak isteyen Russell, nadir bulunan bir kuş olan Kevin, konuşan köpek Dug ve kötü adam Charles Muntz'la karşılaşacağınız filmin IMDB puanı 8.5. Bence kesinlikle hak etmiş bu puanı. İyi seyirler...

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
Aylar önce izlemiştim bende canım özellikle blue ray izlemek enfes oluyor
Smyrnote Design dedi ki…
Ben de izlenecek filmler birikti biri de buydu tavsiyelerinden dolayı izlemek için buna öncelik vereceğim:)
Yeşim dedi ki…
Edacığım, bir de HD seyretmek istiyorum bakalım eşim ilgilenecek o konuyla.

Pınarcığım, sevgilinle birlikte seyret mutlaka :)
KokoSh dedi ki…
bn de izlemek istiyorum çok övgüüler duydum bu fil hakkındas en yakın zamnda izlicemmm

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?