Ana içeriğe atla

Tea - Shirt


Bu şirin askılardaki tea-shirtlerin içinde çay var. Tasarımcısı Soon Mo Kang. Soon Mo Kang, çay paketlerine yeni bir soluk getirmiş. Harika olmuş. Zaten sıkılmıştım sallama çaydan. Artık asalım çaylarımızı :) Bu şirinlikler çok çay içirir ne dersiniz?

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
Çok şekermiş bu sen yüzüğü de dert etme canım stil pazarını takibe al yeni cicileri kaçırmazsın sevgiler Yeşim :)
Yeşim dedi ki…
Teşekkür ederim Edacığım :) Takipteyim
Sevgiler...
Smyrnote Design dedi ki…
Canım blogumda seni bir süpriz bekliyor:)
sine'mden dedi ki…
çok minnoshh ve yaratıcı bir şey olmuş,bulup da bize de gösterdiğin için saol..;)
Yeşim dedi ki…
sine'mden teşekkür ederim canım ziyaretin için :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?