Ana içeriğe atla

Puzzle Yüzük

Puzzle seviyorsanız eminim bu yüzükler de ilginizi çekecektir. Jessica Lynn Steenwyk puzzleları yüzük formunda yorumlamış. Çok şık görünüyorlar. Keşke biri benim olsa ;)

Yorumlar

Aslı dedi ki…
Oooo gerçekten de hoşlar!
cingifilli dedi ki…
çok farklı ve hoş
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Geldim arkadaşım, ziyaretin ve yorumların için çok teşekkürler tatlım, bu yüzük harika, her yaşa da uygun, modern görünümle hoş ve şık duruyor, teşekkürler canım.
atakan dedi ki…
Süper olmuş, bende artık seni izliyorum kızım azrayla birlikte miyaya selamlar yeşim ablası azra seninle tanışmak istiyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?