Ana içeriğe atla

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?

Yorumlar

kupia papalina dedi ki…
peçete halkalarına bayıldımmm...Çok orjinal olmuş ama biz bunları elde edemeyiz heralde://
Yeşim dedi ki…
Haklısın, ben de oldukça pahalı olduklarını düşünüyorum.
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Benn geldimmm, güzelim ps format attırdım o yüzden böyle dünden beri yokum, bu arada geçmiş olsun canım, paylaşımında harika, teşekkürler, öpüyorum.
Yeşim dedi ki…
Canım benim hoşgeldin :)geçmiş olsun dileğin için teşekkür ederim. Sizler için güzel postlar hazırlamaya devam edeceğim, beni izleyin anacım ;)
Smyrnote Design dedi ki…
Çok güzeller, bence de kız kulesi, topkapı sarayı harika olurdu ;)
Adsız dedi ki…
Cool site I loved reading your information

[url=http://partyopedia.com]birthday party supplies[/url]
Adsız dedi ki…
Interesting post, thank you. Can you tell me about the third paragraph more?

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.