Ana içeriğe atla

Makineli Yüzük

Avusturyalı tasarımcılar Birgit Paula Reiger ve Bernd Stelzer'in tasarımı olan bu yüzük gizli düğmesine basılınca gerçek bir çiçek gibi soluyor. Çiçeğin eski halini alması ise düğmeye yaptığınız basıncı azaltmanızla gerçekleşiyor. Bunu da yapmışlar işte. Sırada ne var acaba?

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
YEŞO süpermiş kız bu
Yeşim dedi ki…
Sağol tatlım beğendiğine sevindim :)
Ayshecan dedi ki…
aaa çok enterasan bişey bu yüzük...bayıldım fikre..sevgiler..
Nilgün Komar dedi ki…
yeşimcim çok beyendim.. bence hoş olmuş.. üzüldüğünü kırıldığını karşıdaki insana belli edebiliriz böylece :)) belki söze dökülmeden geçer gider ...
Yeşim dedi ki…
Canım beğendiğine sevindim. Senin fikrin de harika. Keşke birer tane olsa hepimizde dediğin gibi üzüldüğümüzde kırıldığımızda bunu belli edebiliriz.
Bellek Kutusu dedi ki…
Ne kadar enteresan, bunlar tasarımsa, bizde yapılanlar ne merak ettim doğrusu:)
Yeşim dedi ki…
Canım Kutucuğum haklısın insanı hayrete düşürecek kadar dahice tasarımlar bunlar.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?