Ana içeriğe atla

Makineli Yüzük

Avusturyalı tasarımcılar Birgit Paula Reiger ve Bernd Stelzer'in tasarımı olan bu yüzük gizli düğmesine basılınca gerçek bir çiçek gibi soluyor. Çiçeğin eski halini alması ise düğmeye yaptığınız basıncı azaltmanızla gerçekleşiyor. Bunu da yapmışlar işte. Sırada ne var acaba?

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
YEŞO süpermiş kız bu
Yeşim dedi ki…
Sağol tatlım beğendiğine sevindim :)
Ayshecan dedi ki…
aaa çok enterasan bişey bu yüzük...bayıldım fikre..sevgiler..
Nilgün Komar dedi ki…
yeşimcim çok beyendim.. bence hoş olmuş.. üzüldüğünü kırıldığını karşıdaki insana belli edebiliriz böylece :)) belki söze dökülmeden geçer gider ...
Yeşim dedi ki…
Canım beğendiğine sevindim. Senin fikrin de harika. Keşke birer tane olsa hepimizde dediğin gibi üzüldüğümüzde kırıldığımızda bunu belli edebiliriz.
Bellek Kutusu dedi ki…
Ne kadar enteresan, bunlar tasarımsa, bizde yapılanlar ne merak ettim doğrusu:)
Yeşim dedi ki…
Canım Kutucuğum haklısın insanı hayrete düşürecek kadar dahice tasarımlar bunlar.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?