Ana içeriğe atla

Makineli Yüzük

Avusturyalı tasarımcılar Birgit Paula Reiger ve Bernd Stelzer'in tasarımı olan bu yüzük gizli düğmesine basılınca gerçek bir çiçek gibi soluyor. Çiçeğin eski halini alması ise düğmeye yaptığınız basıncı azaltmanızla gerçekleşiyor. Bunu da yapmışlar işte. Sırada ne var acaba?

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
YEŞO süpermiş kız bu
Yeşim dedi ki…
Sağol tatlım beğendiğine sevindim :)
Ayshecan dedi ki…
aaa çok enterasan bişey bu yüzük...bayıldım fikre..sevgiler..
Nilgün Komar dedi ki…
yeşimcim çok beyendim.. bence hoş olmuş.. üzüldüğünü kırıldığını karşıdaki insana belli edebiliriz böylece :)) belki söze dökülmeden geçer gider ...
Yeşim dedi ki…
Canım beğendiğine sevindim. Senin fikrin de harika. Keşke birer tane olsa hepimizde dediğin gibi üzüldüğümüzde kırıldığımızda bunu belli edebiliriz.
Bellek Kutusu dedi ki…
Ne kadar enteresan, bunlar tasarımsa, bizde yapılanlar ne merak ettim doğrusu:)
Yeşim dedi ki…
Canım Kutucuğum haklısın insanı hayrete düşürecek kadar dahice tasarımlar bunlar.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥