Ana içeriğe atla

Lush Kampanyaları

Daha önce Lush Hair Doctor deneyimimi paylaşmıştım sizlerle. Ocak Ayı boyunca Lush'ta kaçırılmayacak fırsatlar var. Ben alternatif 2'yi aldım. Ürünler müthiş. Saçınıza inanılmaz bir ışıltı ve yumuşaklık kazandıracak (kendi saçımdan biliyorum). İşte alternatifler:
1) Büyük boy tonik + nemlendirici alana 50 gr derin temizleyici ve taze maske hediye
2) Orta boy şampuan + orta boy saç kremi alana hair doctor ve küçük boy bir duş jeli hediye
Hadi bakalım hanımlar size en yakın Lush mağazasına :)

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Güzel arakadaşım, bu günde beni yanlız bırakmayıp ziyaretime geldiğiniz için teşekkür ediyorum, güzel dilek ve temennileriniz beni çok mutlu etti, sağolun, iyi ki sizleri tanıdım.

Bu arada bugün sizlere çok güzel bir konu hazırladım, bu paylaşımımı gelip görmenizi isterim, böyle değişik şeyleri paylaşmak beni ayrıca mutlu ediyor, güzel bir pazar günü diliyorum, sevgiyle kalın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?