Ana içeriğe atla

Lezzetli Takılar


Servise hazır bir kek kolyeniz olsun ister miydiniz? Ya daa cup kek yüzük? Yoksa makaronlu bilezik mi? Neden mi bahsediyorum? Carolyn Tillie'nin Just Desserts koleksiyonundan. Çok leziz pardon çok yaratıcı ve bir o kadar da eğlenceli. Görmek isteyenler için burada.

Yorumlar

Jade Purple Brown dedi ki…
those cupcake rings are so cute!
Yeşim dedi ki…
yes they are :) thank you for your visit
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
selamlar arkadaşım, çok şirin görünüyorlar, bu arada sayfama bakarmısın sana bir bildirimimi var, daha yeni tanıştık ama dostluklarında bir adımı vardır diye düşünüyorum, sevgiyle kal canım.
Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Canım sayfamda yazdım ama burdan da belirtmek istedim, ojeli parmaklar olarak yazdım, eğer yanlışsa profil adını yazabilirim.
stylebyDemLin dedi ki…
çok güzellerrrrr...kimbilir elde de ne güzel duruyorlardır :)
Yeşim dedi ki…
evet ben de çok beğeniyorum :) hoşgeldiniz sayfama :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?