Ana içeriğe atla

Kedili Zamanlar


Daha önce bahsettiğim ajandam geldiiii :) Çoook güzel, çok şirin. En kısa zamanda defterini de almaya karar verdim. Veee ilk zamansız sayfam :)

Yorumlar

Smyrnote Design dedi ki…
Güle güle kullanın:). Ben de bugün kendime ajanda bakmıştım çok unutkan olduğum için artık yanımda taşıayacağım bir ajanda edinmek istiyorum. Sizinkini görünce bayıldım (ben de kedilere çok düşkünüm sanırım zaten biliyorsunuz:)). ben de kendime bundan alabilirim çok iyi bir tavsiye oldu teşekkürler:).
Yeşim dedi ki…
Teşekkür ederim tatlım. Gerçekten çok şeker bir ajanda. Kesinlikle tavsiye ederim. Aşklı Zamanlar temalı olana da bak belki hediye edersin ;)
Smyrnote Design dedi ki…
Hiç fena fikir değil, ben de kedi düşkünü olunca hemen onu incelemiştim bir de aşklı zamanlara bakıyım o zaman ;)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?