Ana içeriğe atla

Kedili Zamanlar


Daha önce bahsettiğim ajandam geldiiii :) Çoook güzel, çok şirin. En kısa zamanda defterini de almaya karar verdim. Veee ilk zamansız sayfam :)

Yorumlar

Smyrnote Design dedi ki…
Güle güle kullanın:). Ben de bugün kendime ajanda bakmıştım çok unutkan olduğum için artık yanımda taşıayacağım bir ajanda edinmek istiyorum. Sizinkini görünce bayıldım (ben de kedilere çok düşkünüm sanırım zaten biliyorsunuz:)). ben de kendime bundan alabilirim çok iyi bir tavsiye oldu teşekkürler:).
Yeşim dedi ki…
Teşekkür ederim tatlım. Gerçekten çok şeker bir ajanda. Kesinlikle tavsiye ederim. Aşklı Zamanlar temalı olana da bak belki hediye edersin ;)
Smyrnote Design dedi ki…
Hiç fena fikir değil, ben de kedi düşkünü olunca hemen onu incelemiştim bir de aşklı zamanlara bakıyım o zaman ;)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini