Ana içeriğe atla

Hayalleriniz İçin Değişim Zamanı

Hayatımızda ters giden birşeyleri değiştirmek kendi elimizde. Buna tek engel bilinçaltımızdır. Çünkü biliriz ki bize olumlu bir cümle söylendiğinde buna karşı çıkarız, bu olumlu cümleleri kabul edemeyiz. Şöyle açıklayayım : Birisi, "Ne kadar güzelsin" dese kızarız içten içe, çünkü aslında güzel olmadığımızı düşünürüz. İşte bu nedenle bilinçaltımız sürekli olarak olumsuz düşüncelerimizin etkisiyle aynı çarkı sürdürür gider. Değişimi yardım almadan yapmak zordur. Burada devreye Şimdideğiş.com giriyor. Sadece NLP olumlamalarıyla hazırlanan Dönüşüm Mp3'leriyle bilinçaltınızdaki olumsuz inançları değiştirebilirsiniz. Amaç bilincimizle yorumlayabileceğimiz ve itiraz edebileceğimiz bu olumlu cümleleri, bilinç eşiğini aşarak doğrudan bilinçaltına ulaştırmaktır. İtiraz olmadan bu olumlu cümleleri bilinçaltımızın kabul etmesi olasılığı çok daha yüksektir. Sadece kendinize bir şans tanıyın. Yapmanız gereken, ihtayıcınız olan özel dönüşüm mp3'lerini gereken sürelerde dinlemek. Evrenin sonsuz imkanları, bırakın sizin hayatınıza da aksın. Siz buna layıksınız.


Yorumlar

! ÖRGÜELİ ! dedi ki…
Teknoloji burayada el atmış daha ne yenilikler duyucaz kimbilir. Denemeye değer diye düşünüyorum.
Marifetli Cadı dedi ki…
Canım benim nerden buldun bu siteyi çok güzelmiş. Tam benim ilgi alanım...
Nilgün Komar dedi ki…
şekerim bloguma hoşgeldin..
sevgiler selamlar..

nilgunkomar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?