Ana içeriğe atla

Günün Sürprizleri :)

Sevgili Banuca Unutulan Değerler... Kartpostallar adlı postunda 10 Marifet için hazırlamış olduğu kartlardan ona adresini gönderen ilk 11 kişiye postalayacağını yazmıştı. O onbir kişiden biri de bendim. Veee bugün kartım geldiii :) hem de istediğim gibi kedili olandan göndermiş sevgili Banu. Canım benim ellerine sağlık çoook güzel olmuş. Çok sevdim ve bence de hiçbir canlı uğursuz olamaz. Tekrar çok teşekkür ederim emeğine, ellerine sağlık. Günün diğer sürprizi de Yelda'dan. Pasajından şu tacı almıştım. Göndermiş sağolsun ama yanına bir de harika broş eklemiş. Canım hediyen için çok teşekkür ederim. Çok şık ellerine sağlık. Çok beğendim. Yelda'nın pasajına mutlaka uğrayın yeni pek çok ürün var. Üstelik kargo ücreti de ödemiyorsunuz. Bu kampanya kaçmaz...

Yorumlar

Yelda dedi ki…
Canım geldim
Karakedili kartpostalın çok güzelmiş

Tacını ve hediyeni beğenmene çok sevindim
İyi günlerde kullan canım
Sevgiler

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?