Ana içeriğe atla

Günün Sürprizleri :)

Sevgili Banuca Unutulan Değerler... Kartpostallar adlı postunda 10 Marifet için hazırlamış olduğu kartlardan ona adresini gönderen ilk 11 kişiye postalayacağını yazmıştı. O onbir kişiden biri de bendim. Veee bugün kartım geldiii :) hem de istediğim gibi kedili olandan göndermiş sevgili Banu. Canım benim ellerine sağlık çoook güzel olmuş. Çok sevdim ve bence de hiçbir canlı uğursuz olamaz. Tekrar çok teşekkür ederim emeğine, ellerine sağlık. Günün diğer sürprizi de Yelda'dan. Pasajından şu tacı almıştım. Göndermiş sağolsun ama yanına bir de harika broş eklemiş. Canım hediyen için çok teşekkür ederim. Çok şık ellerine sağlık. Çok beğendim. Yelda'nın pasajına mutlaka uğrayın yeni pek çok ürün var. Üstelik kargo ücreti de ödemiyorsunuz. Bu kampanya kaçmaz...

Yorumlar

Yelda dedi ki…
Canım geldim
Karakedili kartpostalın çok güzelmiş

Tacını ve hediyeni beğenmene çok sevindim
İyi günlerde kullan canım
Sevgiler

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?