10 Ocak 2010 Pazar

Gün Işığı Ödülüm :)

Severek takip ettiğim Smyrnote Design'dan ilk ödülümü aldım :) Sevgili Pınar, bloguma Gün Işığı Ödülü'nü layık gördüğün için sana çook teşekkür ediyor ve koccaman öpüyorum.
Benim de bu ödülü oniki kişiye göndermem gerekiyor. Bunun için bu ödülü henüz almamış olan blogları seçiyorum, işte gün ışıklarım:
Gelincik,Armina, Dshandmade, Bellek Kutusu, Sergun, Boncuk Mutfakta, Begonvilli Ev, Orgueli, Edaca, Marifetli Cadi, Ayca'nin Dukkani, Yelda
Gün ışığımız hiç sönmesin...

7 yorum:

Smyrnote Design dedi ki...

Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim, ben de blogunu ilgiyle takip ediyorum. sevgiler...:)

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki...

Canım, çok teşekkür ediyorum, bu dostluklar eminim nefes aldığımız sürece devam edecek, iyiki tanıdım sizleri, hepinizi seviyorum (bu arada fotoğrafı çalıyorum haberin olsun )

Benden Sofralarınıza dedi ki...

Ödül için çok teşekkür ederim. Gönderdiğin ödülü sayfama koydum.

Begonvilli Ev dedi ki...

Çok teşekkürler. Severek takip ettiğim blog sayfalarının dayanışma ve dostluk duyguları ile bu güzel uygulamaları çok hoş. İyi ki varsınız. Sevgiler, selamlar tüm dostlara. Ben de Begonvilli Ev'i izleyen, izlemeyen tüm blog yazarlarına armağan ediyorum.

Ayca Karaoglan dedi ki...

Sevgili Yeşim günaydın, çok teşekkür ederim :) Gün ışığı olarak blogumu da seçtiğin için çok çok teşekkür ederim. Bloguma eklemeye gidiyorum. Güzel bir pazar günü diliyorum!

Yelda dedi ki...

Canım Çok teşekkür ediyorum sana
Ödülümü bloguma hemen ekliyorum
Sevgiyle kal

sergun dedi ki...

ödül için teşekkür ediyorum..
sevgiler..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...