Ana içeriğe atla

Eğlenceli Amerikan Servisleri


Çocuklar yemek yemeyi çoğunlukla reddederler (yeğenim Ömer sayesinde biliyorum bunu). Peki yemek yemeyi çocuğunuz için eğlenceye dönüştürmeye ne dersiniz? Bu sevimli servisler çocuğunuzu eğlendirirken aynı zamanda çatal, bıçak ve kaşığın nerede durması gerektiğini de öğretiyor. Anne Schultz and Jina Choi birlikte tasarladıkları benzersiz ürünlerini Hello Hanna adıyla pazarlıyorlar. Hepsi birbirinden eğlenceli üç farklı tema var. Size sadece çocuğunuzun en sevdiği temayı seçmek kalıyor. İyi eğlenceler :)

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Çok şirin gerçekten, çocuklar bayılacaktır bunlara, teşekkürler paylaşımın için canım.
Bucanni dedi ki…
Çok şirin vede iyi fikir.
Adsız dedi ki…
Canım benim nereden de bulursun bunları çok orjinal, seni takipdeyim :)
Smyrnote Design dedi ki…
Sana ödül gönderdim mucx (;

http://smyrnotedesign.blogspot.com/2010/01/gun-isg-odulum.html
Yeşim dedi ki…
Tesekkur ederim tatlim :) hemen bakiyorum.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?