Ana içeriğe atla

Eğlenceli Amerikan Servisleri


Çocuklar yemek yemeyi çoğunlukla reddederler (yeğenim Ömer sayesinde biliyorum bunu). Peki yemek yemeyi çocuğunuz için eğlenceye dönüştürmeye ne dersiniz? Bu sevimli servisler çocuğunuzu eğlendirirken aynı zamanda çatal, bıçak ve kaşığın nerede durması gerektiğini de öğretiyor. Anne Schultz and Jina Choi birlikte tasarladıkları benzersiz ürünlerini Hello Hanna adıyla pazarlıyorlar. Hepsi birbirinden eğlenceli üç farklı tema var. Size sadece çocuğunuzun en sevdiği temayı seçmek kalıyor. İyi eğlenceler :)

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Çok şirin gerçekten, çocuklar bayılacaktır bunlara, teşekkürler paylaşımın için canım.
Bucanni dedi ki…
Çok şirin vede iyi fikir.
Adsız dedi ki…
Canım benim nereden de bulursun bunları çok orjinal, seni takipdeyim :)
Smyrnote Design dedi ki…
Sana ödül gönderdim mucx (;

http://smyrnotedesign.blogspot.com/2010/01/gun-isg-odulum.html
Yeşim dedi ki…
Tesekkur ederim tatlim :) hemen bakiyorum.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?