Ana içeriğe atla

Çorap Giyen Sandalyeler

Berlin'den çok yetenekli iki sanatçı Chiris&Ruby yapmışlar bu çorapları. Zeminler için koruyucu olmasının dışında aynı zamanda komikler de. Eskiyen çorap ve kazaklarınızı bu şekilde değerlendirmeye ne dersiniz? Hem eğlenceli hem sıradışı. Not: İsteyen buradan satın alabilir.

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Hakikaten akıl dolu bir tasarım, hem gülümsetiyor hem göze hitab ediyor, adamlar neler yaratıyor ya, helal olsun demek lazım, parayı, zenginliği güzelliği kıskanmam ama, bir temizliği iki mahareti kıskanırım daha doğrusu feyz alırım. Sevgiler canım.İyi ki tanıdım seni.
Yeşim dedi ki…
Canım, ziyaretin için teşekkür ederim. Güzel görüşlerin ayrıca teşekkür ederim. Ben de aranızda olmaktan, arkadaşım olmanızdan çok ama çok mutluyum. Öpüyorum koccaman.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?