Ana içeriğe atla

Çorap Giyen Sandalyeler

Berlin'den çok yetenekli iki sanatçı Chiris&Ruby yapmışlar bu çorapları. Zeminler için koruyucu olmasının dışında aynı zamanda komikler de. Eskiyen çorap ve kazaklarınızı bu şekilde değerlendirmeye ne dersiniz? Hem eğlenceli hem sıradışı. Not: İsteyen buradan satın alabilir.

Yorumlar

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki…
Hakikaten akıl dolu bir tasarım, hem gülümsetiyor hem göze hitab ediyor, adamlar neler yaratıyor ya, helal olsun demek lazım, parayı, zenginliği güzelliği kıskanmam ama, bir temizliği iki mahareti kıskanırım daha doğrusu feyz alırım. Sevgiler canım.İyi ki tanıdım seni.
Yeşim dedi ki…
Canım, ziyaretin için teşekkür ederim. Güzel görüşlerin ayrıca teşekkür ederim. Ben de aranızda olmaktan, arkadaşım olmanızdan çok ama çok mutluyum. Öpüyorum koccaman.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini