Ana içeriğe atla

Cepheden Parmaklara...

Patrick Charles Walter, savaş toplarından yüzük ve kolyeler yapıyor. Üstelik bütün parçaların ateşleme sistemleri de çalışıyor. Bu tasarım işi beni benden aldı artık. Sözün bittiği yerdeyim. Daha fazlası için buyurun.

Yorumlar

Nilgün Komar dedi ki…
canımmmm ne güzel bunlar....
Yeşim dedi ki…
Teşekkür ederim tatlım hoşgeldin :)
Stil Direktoru dedi ki…
Savaşma barış yanına da peace yüzük takarsak o zaman olur :)
Yeşim dedi ki…
Edacığım canım aynen katılıyorum sana :)
MAVİ TUTKU dedi ki…
Çok güzel çok değişik şeyler varmış doğrusu blogunuzda..
Yeşim dedi ki…
Onuncu Köyün Adamı hoşgeldiniz. Çok teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?