Ana içeriğe atla

Cepheden Parmaklara...

Patrick Charles Walter, savaş toplarından yüzük ve kolyeler yapıyor. Üstelik bütün parçaların ateşleme sistemleri de çalışıyor. Bu tasarım işi beni benden aldı artık. Sözün bittiği yerdeyim. Daha fazlası için buyurun.

Yorumlar

Nilgün Komar dedi ki…
canımmmm ne güzel bunlar....
Yeşim dedi ki…
Teşekkür ederim tatlım hoşgeldin :)
Stil Direktoru dedi ki…
Savaşma barış yanına da peace yüzük takarsak o zaman olur :)
Yeşim dedi ki…
Edacığım canım aynen katılıyorum sana :)
MAVİ TUTKU dedi ki…
Çok güzel çok değişik şeyler varmış doğrusu blogunuzda..
Yeşim dedi ki…
Onuncu Köyün Adamı hoşgeldiniz. Çok teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥