Ana içeriğe atla

Cepheden Parmaklara...

Patrick Charles Walter, savaş toplarından yüzük ve kolyeler yapıyor. Üstelik bütün parçaların ateşleme sistemleri de çalışıyor. Bu tasarım işi beni benden aldı artık. Sözün bittiği yerdeyim. Daha fazlası için buyurun.

Yorumlar

Nilgün Komar dedi ki…
canımmmm ne güzel bunlar....
Yeşim dedi ki…
Teşekkür ederim tatlım hoşgeldin :)
Stil Direktoru dedi ki…
Savaşma barış yanına da peace yüzük takarsak o zaman olur :)
Yeşim dedi ki…
Edacığım canım aynen katılıyorum sana :)
MAVİ TUTKU dedi ki…
Çok güzel çok değişik şeyler varmış doğrusu blogunuzda..
Yeşim dedi ki…
Onuncu Köyün Adamı hoşgeldiniz. Çok teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?