25 Ocak 2010 Pazartesi

7 Maddede Mimlendim, Mimledim...

Keyifle takip ettiğim sevgili celebi74 beni mimlemiş. Bu mime göre 7 maddede kendimi anlatmam ve 7 kişiyi mimlemem gerekiyor. İşte ben: 1- Reklamlarda bile ağlayacak kadar duygusal (Bosch reklamında), 2- Uyumayı çok seven (her yerde ve her şartta), 3- Sokakta ne kadar kedi varsa hepsini eve almayı düşünecek kadar kedi delisi, 4- Kafasına koyduğu her işi mutlaka başaran (zoru severim, imkansız biraz zaman alır), 5- İşi bitmeden wc'ye bile gitmeyecek kadar işkolik, 6- Elinden her iş gelen ama çabuk sıkılan (bitmemiş amigurimi bebek ve eşime başlayıp da 5 yıldır öremediğim kazak), 7- Tutarlı, bazen (!) inatçı, neşeli, titiz, para harcamayı ve hediye vermeyi seven, yaptığı her işin hakkını vererek yapan biriyim. Vee mimlediklerim: Nazoyla, Ayça'nın Dükkanı, Ayshecan, Bizim Gibiler, Bucanni, Kelebek Atölyesi, Suzy

6 yorum:

Bizim Gibiler dedi ki...

Çok teşekkür ederim canım. Buna benzer bir mim daha önce yanıtlamıştım ama bunu da ilk fırsatta yanıtlamaya çalışacağım.

Ayca Karaoglan dedi ki...

Hihi kedilerin hepsini eve alma sakın :) sonra kedi çiftliği açmak zorunda kalırsın. bu işler böyle, 1.'yi alıyorsun, sonra 2. sonra onların yawruları :))) Mim için çok teşekkürler en kısa zamanda cevaplayacağım.

Yeşim dedi ki...

Ayçacığım haklısın zira Miya'dan sonra 11 tane kedi geldi elime (10 yavru bir de anne) Maalesef kızım çok kıskanç olduğu için ikinci kedi şansımız olmadı, hepsini yuvalandırdım.

Yeşim dedi ki...

Bizim Gibiler teşekkür ederim :)

İğne İle İplik dedi ki...

Heh işte tam benim gibi biri:)) Bende elindeki işe saygı duyan, disiplinli, çalışırken işime odaklanan biriyim ama gel görki maymun iştahlının önde gideniyim:)) Seni çok iyi anlıyorum Yeşimcim ve saygı duyuyorum bu haline canım:))

Yeşim dedi ki...

Sevgili İğne İle İplik hoşgeldin. Değerli yorumun için teşekkür ederim canım :) Annem bile beni senin kadar anlamadı ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...