Ana içeriğe atla

Sürpriz Hediyeler


Benhurum ve celebi74 çok güzel yeni yıl hediyeleri hazırlamışlar. Katılmak için son 2 gün. Hediye isteyenler acele edin, zaman çabuk geçiyor.

Yorumlar

Nilgün Komar dedi ki…
bol şansss...
Yeşim dedi ki…
Teşekkürler :)
Benhurum dedi ki…
İlk olduğuma çok memnun oldum inş. son olmasın ve şansın herzaman bol olsun, yeni yılın kutlu olsun..
sevgiler...
Yeşim dedi ki…
Benhurum, çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. Sana da mutlu yıllar :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?