Ana içeriğe atla

Merhaba

Yaş 35 olunca ben de artık birşeyler yapmalıyım diyerek uzun zamandır planladığım blogumu, nihayet bugün açmayı başardım(sevgili eşimin de yardımıyla). (Sabrın ve desteğin için teşekkür ederim aşkım)

Hayata dair herşeyi paylaşmak dileğiyle...

Herkese MERHABA :)

Yorumlar

emintolga dedi ki…
Hayırlı uğurlu olsun dodim :*
Yeşim dedi ki…
Teşekkür ederim aşkım :)
Yelda dedi ki…
Hayırlı uğurlu olsun blogun
Aramıza hoşgeldin canım
Yeşim dedi ki…
Teşekkür ederim Yeldacığım :)
Unknown dedi ki…
Hayırlı olsun tatlım
Yeşim dedi ki…
Canım arkadaşım teşekkür ederim :)
Stil Direktoru dedi ki…
O zaman düşmemiştin yüreğime bunu yazarken ama biliyorum ki şimdi can dostumsun!
Yeşim dedi ki…
Edi'm, sen de benim can dostumsun :) İyi ki blog yazmaya karar vermişim. Çok öpüyorum balım seni :*****
Asahhara dedi ki…
İyiki de merhaba demişsin ..
YETENEK-SİZİN dedi ki…
sen bitaneisn yaa iiki açmışsın bu bloguda seni tanıma fırsatını yakalamışız

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥