Ana içeriğe atla

Lush - Hair Doctor

Nette dolaşırken tesadüfen bulduğumuz bir ürün. Denemeden yazmak istemedim. Ürünü ikinci kez kullandıktan sonra artık yazmanın zamanı geldi. Arkadaşlar, karşınızda saçımın doktoru olmayı başarabilen Hair Doctor. Tek kelimeyle muhteşem. Kokusu çok hoş. Uygulaması biraz zor olsa da sonrasında saçıma kazandırdığı yumuşaklık harika. Saç derinizde problem varsa ve saçlarınız yıpranmışsa bu ürün tam size göre. İçindeki nane, papatya ve biberiye yağları saçınıza ve saç derinize nem vererek rahatlamasına yardımcı oluyor. Nane yüzünden sürer sürmez başınız soğumaya başlıyor. Benim için harika bir deneyim oldu. Ankara'da şimdilik sadece 365 AVM'de, yakında ANKAmall AVM'ye de açılacakmış. Daha fazlası için buraya

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?