Ana içeriğe atla

Kağıttan hediye kutuları


Bu şirin kutuları çok sevdim. Patricia Zapata çok güzel kutular yapmış. Tanesi $4.99

Yorumlar

Banuca dedi ki…
Merhaba, ziyaretinize çok sevindim, blog dostluğu sanal da olsa bir başka bir şey, paylaşımı çok sevdiğimden ve paylaşmayı seven dostlarla karşılaştığımdan herhalde...
Kurabiyeler çok güzel görünüyor, hediye kutularına takıldım, artık takipteyim, nice sağlıklı, huzur dolu yıllar dileğiyle...
Yeşim dedi ki…
Merhaba, ziyaretiniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Uzun zamandır takipçisi olduğum sizler sayesinde cesaret edip açabildiğim blogumu beğenmeniz beni çok mutlu ediyor.
Dostlar arasında olduğumu bilmek güzel. :)
Sevgiyle dolu mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle...
mutfakcini dedi ki…
Ay bayıldım.Sabır işi yalnız ;)
Yeşim dedi ki…
Ebruli'm, sabır işi gerçekten :) ama çok şık kutular.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?