Ana içeriğe atla

Kağıttan hediye kutuları


Bu şirin kutuları çok sevdim. Patricia Zapata çok güzel kutular yapmış. Tanesi $4.99

Yorumlar

Banuca dedi ki…
Merhaba, ziyaretinize çok sevindim, blog dostluğu sanal da olsa bir başka bir şey, paylaşımı çok sevdiğimden ve paylaşmayı seven dostlarla karşılaştığımdan herhalde...
Kurabiyeler çok güzel görünüyor, hediye kutularına takıldım, artık takipteyim, nice sağlıklı, huzur dolu yıllar dileğiyle...
Yeşim dedi ki…
Merhaba, ziyaretiniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Uzun zamandır takipçisi olduğum sizler sayesinde cesaret edip açabildiğim blogumu beğenmeniz beni çok mutlu ediyor.
Dostlar arasında olduğumu bilmek güzel. :)
Sevgiyle dolu mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle...
mutfakcini dedi ki…
Ay bayıldım.Sabır işi yalnız ;)
Yeşim dedi ki…
Ebruli'm, sabır işi gerçekten :) ama çok şık kutular.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?