Ana içeriğe atla

Acemi işi yılbaşı kurabiyeleri :)

Dün gece yaptım bu kurabiyeleri. Acemi işi bu kadar oldu . Ama çok keyif aldım. Daha sık yapmaya karar verdim, acemiliğimi atlatmam lazım ;) Tarifi daha sonra yazıcam.
Herkese mutlu yıllar...

Yorumlar

mutfakcini dedi ki…
Hiç de acemi işi diil,haksızlık etme kendine.Ellerine sağlık,afiyetler olmuştur büyük ihtimalle :))
Yeşim dedi ki…
Canım benim çok teşekkür ederim :) Tadı gerçekten çok güzeldi :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?