Ana içeriğe atla

2010


Gelen gideni aratmasın, hepimiz için bol paralı, huzurlu, mutlu bir yıl olsun...

Yorumlar

Smyrnote Design dedi ki…
Eşinizle birlikte iyi seneler dilerim:), sevgiler...
Yeşim dedi ki…
Teşekkür ederim Pınarcığım. Ben de sana yeni yılda özlemini duyduğun herkese kavuşmanı ve mutlu bir yıl geçirmeni diliyorum.
mutfakcini dedi ki…
maziyi dolaşiim biraz :) 2011 bile geldi sayılır.zaman su gibi..
Yeşim dedi ki…
Ebruli'm, ne iyi etmişsin. Evet zaman su misali nasıl da geçmiş :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Mimarinin Mücevher Hali

Bayıldım bunlara. Vicki Ambery-Smith gerçek ve sanal binalardan esinlenerek mücevher kutuları, broşlar, küpeler, kol düğmeleri hatta peçete halkaları ve çeşni setleri bile yapmış. Çok şık ve orijinal tasarımlar. Bunların içinde Kız Kulesi, Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi bizden güzellikleri de görmek güzel olurdu. Ne dersiniz sizce de güzel olmaz mıydı?