Ana içeriğe atla

Karikatürlerde Şarkılar

Hepinize merhaba. İyice ıssız bırakmışım buraları. Gerçi alıştınız artık benim uzun aralarıma farkındayım, neyse... Bu defa sizi güldürmeye geldim. Şöyle komik, şarkılı, türkülü değişik bir post olsun istedim. Karikatürlere konu olan şarkıları da paylaşıyorum iyice keyiflenin diye. İşte benim çok güldüğüm karikatürler :} ve onlara konu olan şarkılar...

Öncelik elbette sevgili Yaşar'a. Şarkılar ve kahkahalar eksik olmasın hayatınızdan :)

Yorumlar

minikkus dedi ki…
ahahaha sakine türküsünde koptum ben aahahah bayılazaaaaam :)))))
YETENEK-SİZİN dedi ki…
çoraplı karikatür favorim oldu :)
Sevtap dedi ki…
bence de çoraplı süper :)
♥pemb€sinti♥ dedi ki…
Hep gül hep gülelim inşAllah BalAbla :)
2. ve sonuncu... ikinciye gülerken gözümden yaş geldi, I love huni :)
What's Next dedi ki…
bu da benden olsun o zaman :)
http://1.bp.blogspot.com/-nemKtlFnAqg/UTZQSRyoQ7I/AAAAAAAAGU4/UxEjIX0dcg8/s1600/Konsere+%C4%B0ki+Pipet.jpg
Bucanni dedi ki…
Hunigiller canndır, favorimdir. Canıımm senin de hayatından kahkahalar eksik olmasın. Sevgiyle : )
:))))))))) harikasın:)))
ebrulikedi dedi ki…
çok eğlendim.süper
Kuzununannesi dedi ki…
hahahhah ya corabı bulamamıstım sonra kaldım :)) hahahhaha
Nilgün Komar dedi ki…
hahahahahaaa ünzileye bitmiştim zaten

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?