Ana içeriğe atla

Hediye Kitap İsteyen?

Toyota Türkiye twitterdan,  hashtagi ile 100 bin tweet atılırsa LÖSEV'e bir ambulans bağışlayacağını açıkladı. Yitik Ülke Yayınları da 9 yaşındaki yazar A. Zeynep Leyla Gündoğar'ın yazıp resimlediği  adlı çocuk romanının gelirini koşulsuz olarak LÖSEV'e bağışladığını duyurdu. Böyle güzel bir niyete kayıtsız kalamadım ve Prens Ali'nin Macerası'nı sizlerden 10 şanslı kişiye hediye etmeye karar verdim. Yapmanız gereken bu postun altına İSTİYORUM diye yazmanız ve twitter hesabınız varsa bu iki hashtagi kullanarak tweet atmanız. Kitapların siparişini verdim. 17 Aralık Pazartesi günü 10 şanslı kişiyi random.org'la belirleyerek sizlere duyuracağım. 


Yorumlar

güzel kalplim ne iyi yapmışsın:).
sevgiler öpüyorum.
Funda Ceyhan dedi ki…
İS-TE-RİM İS-TE-RİİM :)
Ceren YILDIZ dedi ki…
Ben de isteriiiiiimm. :)
Unknown dedi ki…
İSTİYORUM:)
tülin dedi ki…
Benim tweeter, facebook hesabım yok canım. Senin duyarlılığınsa çok güzel. Çok teşekkür.
Po dedi ki…
Bende istiyorum

Ulaşım için: yilmazer.pelin@gmail.com
Huzurlu orman dedi ki…
Merhaba,kitap istiyorum
Neriman Deniz
fatefate7@gmail.com
Syhn dedi ki…
ya kaçırdım mı yeşimmmm istiyorum tabii ki :)
Yeşim dedi ki…
ÖRGÜÇANTAM, teşekkür ederim canım ablam ben de öpüyorum seni :)

Funda Ceyhan, :) tamamdır canım

Ceren YILDIZ, :) zevkle

Gülşah Erol, tamamdır canım benim :)

tülin, ablacığım senin kadar olamasam da ben de gücüm yettiğince yapmaya çalışıyorum

Po, tamamdır :)

Huzurlu orman, tamamdır :)

Syhn'ım, geç kalmadın bir de sana geliyor :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini