Ana içeriğe atla

Öykü Dinlemeye Ne Dersiniz?


Kaç yıl oldu öykü dinlemeyeli? Geçen zamanı telafi etmek istemez misiniz? Eminim istersiniz :) fakat öyküyü dinlemeden önce kısa bir hatırlatma yapmak istiyorum. Gelen Yolcu'yu ve yazarını bu yazımda sizlere tanıtmıştım. Güzel bir haberim var; yazarımız Sıtkı Silah artık blogosferde! Kitapları dışında kalan öyküleri, kendi izni doğrultusunda nebicimgunce.blogspot.com'da yayımlanıyor. Okumak isteyenleri nebicimgunce.blogspot.com'a bekliyoruz. Dinleyeceğiniz öykü Gelen Yolcu kitabından sevgili Yaşar Günaçgün'ün seslendirdiği Artısı adlı öykü. Şarkılar dinlemeye alışık olduğum o buğulu sesten öykü dinlemek bambaşka bir deneyim oldu benim için. Şimdi sizi buraya alayım...Gözlerinizi kapatın ve keyifle dinleyin...

Yorumlar

Chilek dedi ki…
Hemen gidiyorum koşa koşa:):)
Syhn dedi ki…
yaşarıda pek severim ne de gelecek bana şimdi ;)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
bende her gün o güzel kitaptan 1 öykü okuyup uykuya dalıyorum:)
GÖNÜL dedi ki…
güzel bilgilendirmen için teşekkürler hemen inceliyorum sevgiler
reyhane dedi ki…
Harikulade...
Rainbow Gatherer dedi ki…
çok hoş bir yazı ve blog
banad beklerim=)
Heyyfi dedi ki…
Lapa lapa kar, cnbc-e dizileri, Elmalı kurabiye, yağmur altında yürüyüş ortak noktalarımız. Sanırım bir de Ankara:)
Bloguna ulaşabilmiş olmaktan çok memnun oldum.
Sevgilerimle...
Yeşim dedi ki…
Chilek'im, cansın canımsın :) ♥

Syhn'ım, iyi geliyor sesi di mi?

YETENEK-SİZİN, her güne 1 öykü en güzeli :)

GÖNÜL, umarım beğenmişsindir canım...

reyhane, evet cano aynen öyle

Rainbow Gatherer, teşekkür ederim ziyaretin için en kısa zamanda iadeye geliyorum :)

Heyyfi, bu kadar ortak nokta bulabilmişken memnun olmamak mümkün değil teşekkür ederim hoş geldin dünyama :) ♥

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?