Ana içeriğe atla

Ben, Kar ve Nayad Bal...

O kadar uzun zaman olmuş ki yazmayalı, nasıl başlayacağımı bilemedim...Blogum küsmüş bana haksız da sayılmaz. Neden bu kadar uzak kaldığımı ben de bilmiyorum sadece içimden yazmak gelmiyor diyebilirim. Yaşıyorum çok şükür fakat Cuma gününden beri hastayım. Bütün hafta sonu boyunca sürekli yattım :( Sanki daha iyi gibiyim şimdi. Bu arada dün gece yağmaya başlayan kar bu saatte hala devam ediyor. Hasta olmasaydım, bu güzel havada dışarı çıkıp biraz fotoğraf çekerdim. Kar çocukluğuma götürür beni her zaman. Dizlerimize kadar kara gömülürdük yürürken öyle yağardı kar Erzurum'a :) Çizmelerimin içi karla dolardı yine de umursamaz hiç kimsenin yürümediği yerlerde yürür kendi ayak izlerimi bırakırdım. Mevsim kışa dönünce her sabah kalkar kalkmaz yaptığım ilk iş pencereden karşıdaki dağların tepelerine bakardım kar yağmış mı diye? Dağa yağan kar aşağılara yağacak olan karın habercisiydi çünkü :)

Neyse bu kadar eski yeter gelelim günümüze. Sizlere bu yazımda Nayad Bal'ı tanıştırmak istiyorum. İstanbul doğumlu olan Nayad Bal yıllarca mimarlık yaptıktan sonra önce kendisi ve arkadaşları için yapmaya başladığı takılarla bu günlere gelmiş. Yüzük ve bileklik olarak çalıştığı takılarına bayıldım.Bu güzellikler için Nayad Bal'ın satış sitesi burada.

Not: Kar yağmıyor artık...

Yorumlar

bebek kedi kız dedi ki…
Ojeliiiimmmm çok çok geçmiş olsuuunnn.Bu Ankara'da ki kar yağışı beni epey kıskandırdı biliyorsun bu hafta : )) ama olsun dün burada da yağdı ^_^ çok çok öpüyorum seni.
ebru altin dedi ki…
Çok geçmiş olsun, bu sokaklarda dikkat edin kendinize, sıcak şeyler tüketin bol bol. Bu arada Nayad Bal'ın tasarımları epey ilginçmiş. Özellikle kedili olanı çok sevdim
canım benim çok geçmiş olsun iyi bak kendine.
takılar çok şirin ev ve kedi süper:)
A-H dedi ki…
gecmis olsun
pisilere bayildim :))
GÖNÜL dedi ki…
yeşimciğim çok geçmiş olsun ah...şu kar istanbula da gelse ama nerde sevgiler
Nilgün Komar dedi ki…
geçmiş olsun canım
Aybige-Kedi Defteri dedi ki…
Yihuuu, geri döndün! Çok geçmiş olsun canım. Kısa zamanda iyileşirsin umarım. Kedili takılara bayıldım :) .
Hande Ne Yapıyor? dedi ki…
Dikkat et kendine tatlıım çok geçmiş olsunnn. Ben bu yüzüklerin çok benzeyenlerini Kentpark'ta görmüş olabilir myim bir takıcıda ya da orası direk bu tasarımları satıyor olabilir mi acaba?
Stil Direktoru dedi ki…
sipariş vereyrum
trenli kediden isteyrum .)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
bende vercem sipariş geri kalırsam ayıp olur:))))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini