Ana içeriğe atla

Ben, Kar ve Nayad Bal...

O kadar uzun zaman olmuş ki yazmayalı, nasıl başlayacağımı bilemedim...Blogum küsmüş bana haksız da sayılmaz. Neden bu kadar uzak kaldığımı ben de bilmiyorum sadece içimden yazmak gelmiyor diyebilirim. Yaşıyorum çok şükür fakat Cuma gününden beri hastayım. Bütün hafta sonu boyunca sürekli yattım :( Sanki daha iyi gibiyim şimdi. Bu arada dün gece yağmaya başlayan kar bu saatte hala devam ediyor. Hasta olmasaydım, bu güzel havada dışarı çıkıp biraz fotoğraf çekerdim. Kar çocukluğuma götürür beni her zaman. Dizlerimize kadar kara gömülürdük yürürken öyle yağardı kar Erzurum'a :) Çizmelerimin içi karla dolardı yine de umursamaz hiç kimsenin yürümediği yerlerde yürür kendi ayak izlerimi bırakırdım. Mevsim kışa dönünce her sabah kalkar kalkmaz yaptığım ilk iş pencereden karşıdaki dağların tepelerine bakardım kar yağmış mı diye? Dağa yağan kar aşağılara yağacak olan karın habercisiydi çünkü :)

Neyse bu kadar eski yeter gelelim günümüze. Sizlere bu yazımda Nayad Bal'ı tanıştırmak istiyorum. İstanbul doğumlu olan Nayad Bal yıllarca mimarlık yaptıktan sonra önce kendisi ve arkadaşları için yapmaya başladığı takılarla bu günlere gelmiş. Yüzük ve bileklik olarak çalıştığı takılarına bayıldım.Bu güzellikler için Nayad Bal'ın satış sitesi burada.

Not: Kar yağmıyor artık...

Yorumlar

bebek kedi kız dedi ki…
Ojeliiiimmmm çok çok geçmiş olsuuunnn.Bu Ankara'da ki kar yağışı beni epey kıskandırdı biliyorsun bu hafta : )) ama olsun dün burada da yağdı ^_^ çok çok öpüyorum seni.
ebru altin dedi ki…
Çok geçmiş olsun, bu sokaklarda dikkat edin kendinize, sıcak şeyler tüketin bol bol. Bu arada Nayad Bal'ın tasarımları epey ilginçmiş. Özellikle kedili olanı çok sevdim
canım benim çok geçmiş olsun iyi bak kendine.
takılar çok şirin ev ve kedi süper:)
A-H dedi ki…
gecmis olsun
pisilere bayildim :))
GÖNÜL dedi ki…
yeşimciğim çok geçmiş olsun ah...şu kar istanbula da gelse ama nerde sevgiler
Nilgün Komar dedi ki…
geçmiş olsun canım
Aybige-Kedi Defteri dedi ki…
Yihuuu, geri döndün! Çok geçmiş olsun canım. Kısa zamanda iyileşirsin umarım. Kedili takılara bayıldım :) .
Hande Ne Yapıyor? dedi ki…
Dikkat et kendine tatlıım çok geçmiş olsunnn. Ben bu yüzüklerin çok benzeyenlerini Kentpark'ta görmüş olabilir myim bir takıcıda ya da orası direk bu tasarımları satıyor olabilir mi acaba?
Stil Direktoru dedi ki…
sipariş vereyrum
trenli kediden isteyrum .)
YETENEK-SİZİN dedi ki…
bende vercem sipariş geri kalırsam ayıp olur:))))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?