Ana içeriğe atla

Yok Artık Eda :)
Çok güzel hediyeler bunlar istiyorum artık Edi bak bu kadar hediye verdin ilk defa bunları çok çok çok istiyorum :) Kısmetse bir yüzük delisi olarak 3 numaralı görseldeki yüzüklerden birine talibim, random duy sesimi :)

Anladığınız gibi Stil Direktörü'müz Zerger by Nesrin Dugan tasarımı olan yukarıdaki şahane cicişleri hediye ediyor. Katılmak isterseniz buraya tıklayınız :)

Yorumlar

Nilgün Torunoğlu dedi ki…
Yeşimciğim bence sen kedili kolyeyi de iste :) Nerelerdesin ? Yine kayboldun ortalıktan :( Öptüm seni ...
Syhn dedi ki…
inşallah sana çıkar öyleyse canimmm ;)
Aybige-Kedi Defteri dedi ki…
Arka arka bombalıyorsun Yeşimciğim hediye haberlerini :) . Ben en çok baykuşluyla kediliyi sevdim sanırım. Umarım, gelir parmaklarına konar seçtiğin kumrular. Bol şans sana!
Eda'm noel babadan bile güzel şeyler dağıtıyor:)
inş gönlündeki sana gelir.
Yeşim dedi ki…
colette, canım ablam isterdim de sadece bir şansım var ;) İyiyim ablacığım işler yoğun bu ara o yüzden yokum geleceğim yakında :) Kızları da seni de öpüyorum güzel ablam benim...

Syhn'ım, kısmetse çıksın artık çok güzeller :))

Aybige-Kedi Defteri, :) hediyeleşmek güzeldir :) Hepsi çok güzel aslında :) inşallah artık bekliyorum :)

ÖRGÜÇANTAM, kesinlikle ablacığım :) inşallah gelir ablam inşallah :)
Aycan dedi ki…
Çok şirinler gereçkten.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?