Ana içeriğe atla

Yok Artık Eda :)




Çok güzel hediyeler bunlar istiyorum artık Edi bak bu kadar hediye verdin ilk defa bunları çok çok çok istiyorum :) Kısmetse bir yüzük delisi olarak 3 numaralı görseldeki yüzüklerden birine talibim, random duy sesimi :)

Anladığınız gibi Stil Direktörü'müz Zerger by Nesrin Dugan tasarımı olan yukarıdaki şahane cicişleri hediye ediyor. Katılmak isterseniz buraya tıklayınız :)

Yorumlar

Nilgün Torunoğlu dedi ki…
Yeşimciğim bence sen kedili kolyeyi de iste :) Nerelerdesin ? Yine kayboldun ortalıktan :( Öptüm seni ...
Syhn dedi ki…
inşallah sana çıkar öyleyse canimmm ;)
Aybige-Kedi Defteri dedi ki…
Arka arka bombalıyorsun Yeşimciğim hediye haberlerini :) . Ben en çok baykuşluyla kediliyi sevdim sanırım. Umarım, gelir parmaklarına konar seçtiğin kumrular. Bol şans sana!
Eda'm noel babadan bile güzel şeyler dağıtıyor:)
inş gönlündeki sana gelir.
Yeşim dedi ki…
colette, canım ablam isterdim de sadece bir şansım var ;) İyiyim ablacığım işler yoğun bu ara o yüzden yokum geleceğim yakında :) Kızları da seni de öpüyorum güzel ablam benim...

Syhn'ım, kısmetse çıksın artık çok güzeller :))

Aybige-Kedi Defteri, :) hediyeleşmek güzeldir :) Hepsi çok güzel aslında :) inşallah artık bekliyorum :)

ÖRGÜÇANTAM, kesinlikle ablacığım :) inşallah gelir ablam inşallah :)
Aycan dedi ki…
Çok şirinler gereçkten.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Monica Krol

Monika Krol 'un Zaferden Dönüş kompozisyonunu görenceye kadar mücevher tasarımları artık beni şaşırtmaz diyordum. Bu işin ucu bucağı yok, anladım. Her an farklı bir tasarımla karşılaşabiliyoruz. Banyo küvetinden yüzük, klozetten broş ve lavabodan kolye ucu... Bebek evlerinin bu sevimli detaylarını altın ve gümüşle birleştirip bu eşsiz güzelliklere imza atan Monica Krol'un tasarımları takılarla da sınırlı değil. Merak edenler için burada .

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bazı insanlar, bazı filmler ve bazı kitaplar hayatımıza girdiğinde yeni dünyalar keşfetmemize sebep olurlar ya... Benim için de Sen Aydınlatırsın Geceyi tam anlamıyla bu etkiyi yarattı. Önce filmin başında çalan Mreyte ya Mreyte ile tanıştım. O şarkı beni filme götürdü. İyi ki de götürmüş. Uzun zamandır seyrettiğim en güzel Türk filmiydi. Sen Aydınlatırsın Geceyi 2013 yılında vizyona girmiş, bol ödüllü bir Onur Ünlü filmi.  Oyuncu kadrosunda Leyla ile Mecnun dizisinden aşina olduğumuz isimler var ve muhteşem performanslarıyla filmi unutulmazlar arasına sokuyorlar. Film, aklımdan çıkmayan sahneleri, replikleri ve müzikleriyle beni etkisi altında tutmaya devam ediyor. Bir kasaba düşünün ki orada yaşayan herkes olağanüstü güçlere sahip. Fakat bu olağanüstülük onlar için gayet olağan. Filmin içine saklanmış mesajlara dikkat ederek izlemenizi öneririm. Cemal'in Yasemin'le uçma sahnesi öncesi ve sonrasıyla müthiş. Aralarında geçen şu diyalogsa aralarındaki sevgini