Ana içeriğe atla

Günün Neşesi :)

4 Ekim anısına :)

Yorumlar

Stil Direktoru dedi ki…
tak etmiş canına garibim .)
Adsız dedi ki…
ayyy kıyamamm yaa:((
Nilgün Torunoğlu dedi ki…
E haklılar yani !
YETENEK-SİZİN dedi ki…
haşlama balık:D:D
Nedret dedi ki…
Çok şeker:)))
Unknown dedi ki…
Hehehehe, koptum resmen tatlım süper bir karikatürmüş bu :)))
Seda Maç dedi ki…
ehehheheh evet ya yazık onlara :) ama naalım onların iyiliği için =) mucx oceli parmakım
senem dedi ki…
kedicik napsın yazık :)
Adsız dedi ki…
haha çok güzeldi ya, biz de gecen yemek yiyoruz kediler geldi masamıza ( ödü kopan biriyim kediden ) eşim kovuyor kedi geliyor en sonunda et attık gitti , yedi. o an düşündüm ki biz çok şükür istediğimize sahip olabiliriz ama hayvanlar bizim verdiklerimizle yetiniyorlar. bu görsel de bunu gösteriyor.
boncuk mutfakta dedi ki…
Tam bana göre olmuş.
İğne İle İplik dedi ki…
lol! ehehehehehe:)))
Atolyekedi dedi ki…
Ay kıyamam :))
sevtap dedi ki…
Eee haklı ama :D
:)))))))))))))

çok güzeldi.
♥ PEMBE PATİ♥ dedi ki…
Bravo:))Benim söyleyemediğimi Boncuk söylemiş:))Kediler el ele Taksime:))
Mırk:)
MerSel dedi ki…
"ne be?!" hahahah cok güzel

merve
http://by-mersel.blogspot.com/
reyhane dedi ki…
Zuhahahah...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥