Ana içeriğe atla

Hayalgücü Etkinliği 3 Projem

Bir etkinliğin daha sonuna geldik. Blogspot engeli yüzünden ertelemek zorunda kaldığımız etkinliğimizi sağ salim sonlandırdık :) Sevgili Yeteneksizin'imin yaptığı eşleştirmeye göre etkinlik eşim Küçük Şeyler blogunun sahibi sevgili Özden ağabeydi. Umarım hayal kırıklığına uğramamıştır ;) Bir sonraki etkinlikte katılmak isteyip de katılamayan arkadaşlarımızı da görmek dileğiyle, yaptığım projemi sizlerin beğenisine sunuyorum.


Bu defa kullanmak zorunda olduğumuz malzemeler: CD, düğme, boncuk, folyo ve mandaldı. Şablon internetten. CD'yi keçenin içine koydum, gözler düğmeden, göz kapakları folyodan, mandal Paşabahçe'den, boncuklar da çiçeğin yapraklarında :) Arkasına mıknatıslar yapıştırdım ki magnet olsun. Mandala da küçük notlar veya fotoğraf tutturulabilir.

Yorumlar

ebrulikedi dedi ki…
çok şeker ve yaratıcı bir köpekcik bu.çok beğendim.ben de katılmayı düşünmüştüm.ama aklıma hiçbirşey gelmemişti.seninkini çok beğendim.kullanışlı ve sevimli.
iyi günlerde kullansın sahibi.
Adsız dedi ki…
çookk cici görünüyo :)
Adsız dedi ki…
ellerine sağlık,çok yaratıcı fikrine baytıldım:))
moda_kesh dedi ki…
çok güzel ve sevimli olmuş ellerine sağlık
tülin dedi ki…
Eminim çok beğenmiştir canım.
Bu arada göz kapaklarına bittim.Nasıl akıllısın ,aferin sana :))
YETENEK-SİZİN dedi ki…
etkinliğin en sevimli çalışması, ellerine sağlık meleğim
noyumberry dedi ki…
Canım çok başarılı ve tatlı bir köpekcik olmuş eline sağlık:) Hem atık madde olan cd de bu sayede değerlenmiş olmuş..sevgiyle kal..
Hande dedi ki…
Bu hem çok sevimli hemde çok kullanışlı olmuş. Böyle şeyler bulamda çok yeteneksizimdir, çok özendim tatlım :)
Nilgün Torunoğlu dedi ki…
Sen harikasın !Okulda hocamız'' estetik duygusuyla doğulur ,sonradan öğretilemez ''derdi;haklıymış.Bazı şeyler çatlasan öğretilemiyor.Tüketim çılgınlığının tavan yaptığı günümüzde az insan tanıdım senin gibi;üreten,ürettiği hoşa giden...Seni kutluyorum;ben kırk yıl düşünsem böylesi bir güzelliği akıl edemez, yaratamazdım.Ellerine sağlık!
Nilgün Torunoğlu dedi ki…
Sen harikasın !Okulda hocamız'' estetik duygusuyla doğulur ,sonradan öğretilemez ''derdi;haklıymış.Bazı şeyler çatlasan öğretilemiyor.Tüketim çılgınlığının tavan yaptığı günümüzde az insan tanıdım senin gibi;üreten,ürettiği hoşa giden...Seni kutluyorum;ben kırk yıl düşünsem böylesi bir güzelliği akıl edemez, yaratamazdım.Ellerine sağlık!
Özden CEYHAN dedi ki…
Evet arkadaşlar bu hediyenin sahibi benim:)
Blog hayatımda aldığım ilk hediye.Tebessüm ede ede bakacağım hoş bir hediye oldu.
Yeşim Ellerine, emeğine sağlık :))
ellerine sağlık ne güzel bir şey olmuş.
Nedret dedi ki…
Dünya şirini olmuş:)) Bayıldım:))
Syhn dedi ki…
çok çok çok tatlı!!!!!
GÖNÜL dedi ki…
yeşimciğim harika olmuş bayıldım çok şeker bir şey ellerine sağlık
halime dedi ki…
ellerine sağlık canım.hayaller sınırsızdır.çok ğüzel olmuş.
sevğiler...
sevtap(karabidikim) dedi ki…
oyoyoy çok sevimli olmuş canım,ellerine sağlık.
♥ŞANSLI♥ dedi ki…
Ama bu çok şirin olmuş:))
Eline emeğine sağlık.
Sevgiler:)
Unknown dedi ki…
Sevgili Yeşim, fevkaladedin fevkinde çok şirin olmuş bayıldım. Ellerinize emeğinize sağlık sevgiyle sağlıkla mutlu kalın...
Atolyekedi dedi ki…
Canım çok güzel olmuş,ellerine sağlık.
zubizup dedi ki…
Tüm annelerin anneler gününü kutluyorum
Turkish Underwearing desing
www.yoncatoptan.com
If you wisit me , I will be glad:)
:)
:):)
:):):)
:):):):
Stil Direktoru dedi ki…
Telde dedim ciğerim bu kadar işlevsel ve şeker ve temiz ötesi yapan nadir insanlardansın canısım emeğine sağlık
Giz dedi ki…
Aman Allah'ım bu köpekcik ne kadar tatlı böyle :)) Yeşim'cim çok yeteneklisin hazır satılanlardan çok daha güzel ve kendi yaratıcılığının ürünü bir çalışma, harika, ellerine sağlık :)
Nilgün Komar dedi ki…
ellerine sağlık!
♥pemb€sinti♥ dedi ki…
Ellerine sağlık ablacıgımm coook şukelaaa olmus :) öperim
CMOS dedi ki…
ellerine sağlık bayıldım neşeker bişey olmuş bu böyleee=)
EV DEKORASYON HOBİ dedi ki…
Çok yaratıcı..bayıldım..Ellerinize sağlık.Sevgiler.Aida
minikmini dedi ki…
çok ciciş olmuş,ellerine sağlık :)
reyhane dedi ki…
Ama bebeğim,bu çok hoş olmuş,tebriklerrrr..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

İğnenaz ve Giden Yolcu

İğnenaz kim mi? Keçe iğneleme yöntemiyle aslında kedi yapmak için başlayıp sonra doğaçlama olarak matruşkaya dönüşen ilk bebeğim  :) İsim babası sevgili dostum Sıtkı Silah. Adını anmışken hatırlatayım; ilk kitabı Gelen Yolcu'dan ( bu yazımda bahsetmiştim ) sonra ikinci kitabı Giden Yolcu, Yitik Ülke Yayınlarından çıktı. Bu güçlü kalemle hala tanışmadıysanız kaybınız büyük derim. Eğer Gelen Yolcu'yu okuduysanız ve henüz Giden Yolcu'yu almadıysanız size bir sürprizim var. Bu yazıma yorum yapan ilk dört kişiye ismine özel imzalı Giden Yolcu'yu hediye edeceğim.  Gelelim İğnenaz'a, kitap okurken macaron yemeği seven bir matruşka o :}  İğnenaz şimdi, görür görmez ona aşık olan yeni sahibinde ve duyduğuma göre kitap okuyup macaron yemeğe devam ediyormuş ;} ♥ Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum ♥