Ana içeriğe atla

Tüm Kadınlara

masal

Biri kurbağayı öper, biri kuleye kapatılır, biri yüzyıl uyur, biri 7 cücelerle yaşamak zorunda kalır. Masallarda bile kadın olmak zor... 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun :)

Yorumlar

NiLaY dedi ki…
hepimizin kadınlar günü kutlu olsun :) sevgiler..
Nilgün Torunoğlu dedi ki…
Canım senin de Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.Kadınların özgür ,mutlu, üretken olduğu ve hakettiği saygıyı gördüğü bir dünyada yaşamak dileğiyle...
noyumberry dedi ki…
dünya kadınlar günün kutlu olsun canım:)Sevgiler..
Stil Direktoru dedi ki…
He bacım he o zaman ne diyoruz, dünya bacılar günün gutlu ossun .)
Yeşim dedi ki…
NİLAY YÜCENUR, senin de kutlu olsun canım :) şu yasaklarımız da bitse de rahatça birbirimizi okuyup yorumlarımızı yazabilsek. İş yerinden bloglarınızı sadece readerdan okuyabiliyorum, yorum yazamıyorum :( Sevgili Kaan'a sağlıklı, mutlu ve bereketli bir ömür diliyorum :)

colette, canım ablacığım çok teşekkür ederim. Evet artık kadının el üstünde tutulduğu daha özgür bir dünyada yaşamak istiyorum :) sevgiler...

Noyumberry, canım ablam senin de kutlu olsun günün :) daha iyi misin ablacığım? İş yerinden bloglarınızı sadece readerdan okuyabiliyorum, yorum yazamıyorum :( evden vakit buldukça yorum yazmaya çalışıyorum.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ, hahhaha dünya bacılar gününe öldüm balımm :D senin de bacılar günün gutlu olsun bacım :))
YETENEK-SİZİN dedi ki…
süper yaa twittede okyunca koptum :))
Hahaah, evet haklısın masallar da bile zormuş. Herkesin kadınlar günü kutlu olsun!!!
Yeşim dedi ki…
YETENEK-SİZİN, :)) kutlu olsun tatlım hepimizin günü şaka bi yana gerçekten kadın olmak çok zor

evimin dekoratörü, kadın olmak her yerde zor gerçekten, hepimizin günü kutlu olsun :)
Şehnaz dedi ki…
yeşimcim merhabala.bende bugün ilk kez dns ayarlarını değiştirip bloğuma girebildim..ve yorum yazmanın mutluluğunu yaşıyorum.seninde kadınlar günün kutlu olsun tatlım...
fiamma dedi ki…
Kutlamaya değer bir yaklaşım:)))var olmanın dayanılmaz ağırlığıysa kadın olmak....
KOVA KADINIYIM BEN dedi ki…
cok dogru bir tespit ya maslada bile kadınlık zor hakıkaten.

sizin de dunya kadınlar günnü kutlu olsun.
GÖNÜL dedi ki…
süpersin seninde dünya kadınlar günün kutlu olsun yeşimciğim işyerindeki bilgisayarların dns leri ile oynayamadığım için yorum yazamıyorum ama okuyabiliyorum blog ulaşımları zorlaştı sevgiler
ne güzel örneklemişsin. parmak kız, sinderalla ya da kül kedisi olmakta var :)
Hande Ne Yapıyor? dedi ki…
iyi ki varız. Kimi üzer, kime naz geçirirdi erkekler. Kim bu kadar dinler, bu kadar verici olabilirdi ve bu kadar duygu dolu.
Çok özeliz biz. Kadınlar günümüz kutlu olsun:)
A-H dedi ki…
hakikaten oyle masallar bile bize karsi yahu :))
kutlu olsun bakalim ;)
tülin dedi ki…
Kadın olmak ayrıcalıklı bir konumdur doğada.Bizler özeliz.
Yeşim dedi ki…
Şehnaz'ım, merhaba canım çok sevindim bloguna ulaşmana. Ama ulaşamayan çok kişi var çeksinler ellerini bloglarımızdan artık :( günümüz kutlu olsun tatlım.

fiamma, kesinlikle canım.

KOVA KADINIYIM BEN, kadın her zorluğa göğüs gerecek kadar güçlü olmasaydı dünya çekilmez hale gelirdi. Hepimizin günü kutlu olsun canım :)

GÖNÜL'cüğüm olaya farklı bir açıdan bakmak istedim ;) iş yerinde ben de bişey yapamıyorum maalesef. Artık bloglarımızdan karanlık ellerini çeksinler de biz de eskisi gibi birbirimize yazabilelim :)

Zeynep Özmen Ünlü, :) haklısın canım öyle de olabilirdik. Bütün kadınların özgür ve el üstünde tutulduğu bir dünyada yaşlanmak dileğiyle...

hande ne yapıyor?, çok haklısın canım biz olmasaydık her şey eksik kalacaktı :) kutlu olsun günümüz :)

A-H, :)) seni de günün kutlu olsun tatlım :)

tülin, kesinlikle aynı fikirdeyim ablacığım.
Stil Direktoru dedi ki…
Canımsın sen iste ben her daim ıptıs cıstıs uu yeah derim .)
reyhane dedi ki…
Ahah harikaymışş

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?