Ana içeriğe atla

Aşk...

Hepinize aşk dolu günler diliyorum :)

aşk

Yorumlar

e-Felsefe Kapısı dedi ki…
Aşk ne güzel şeymiş değil mi?
Bellek Kutusu dedi ki…
Ne güzel bir dilek, çok sevdim:)
AŞK tam da bu sevimli karikatürlerde anlatılandır ....

ÇOK TATLI....))
renklicehobiler dedi ki…
Oyy en sevdiğim aşk sakızlarının sürpriz hediyeleri... Küçüktük anlam vermeden okurduk. Az büyüdük kıkır kıkır okuduk... Büyüdük bu sefer hadi ya diye alaylı okuduk. Eskittik, tükettik aşkları... Şimdi YENİDEN yeşertmek adına birdaha...Sevgiler...
GÖNÜL dedi ki…
ne hoş dilekler hayatımızdan eksilmesin...
tülin dedi ki…
ne güzell.
Chilek dedi ki…
çok tatlılar çokkk:))
reyhane dedi ki…
Ben bunları ne severdim,aşk rutinleşince bunlar da mı rutinleşti ne bende:)
yasemen k. dedi ki…
ayy hangimiz acaba bunları küçükken biriktirmemiştirr (: <3
YETENEK-SİZİN dedi ki…
bian burnuma bu kağıtların çıktığı sakızın 'Şıpsevdi' nin kokusu geldi:))
yeşimcim, özledşm seni. çok sevgili arkadaşım. beni zor anımda yalnız bırakmadın. sevgiler. bu sakızın içindekileri bende biriktiriyordum. bir de garfield'in minik çizgi romanlarını 3-4 karelık.
üzüm kuşu dedi ki…
aminnnnn canım hepimize:)
minikmini dedi ki…
küçükken bu sakız kağıtlarını biriktirirdim,duygusallık doğuştan yani,ama sonraları aşk duygusuyla bozuştuk,başırız inşallah :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Deneme 1...

Son 1 yıldır kanaviçeye merak sardım. Onu mu yapsam, bunu mu yapsam diye diye müthiş bir arşiv yaptım kendime. Fakat son günlerde yaşananlar gücüme gitti. Ben de ilk deneme çalışmamı Atatürk'ün imzasıyla yapmak istedim. Önce malzemelerimi aldım, imzayı çarpı işi modelledim. 2 ay önce başladığım halde, ne zaman elime alsam Miya'nın ipe atlayıp oynamak istemesi yüzünden bitiremedim. Dün onun uyumasını fırsat bilip en sonunda bitirdim. Şimdi sadece çerçevelenme işi kaldı. Nasıl olmuş becerebilmiş miyim?

Beklenen Şablon

Çok isteyen oldu o yüzden buradan hepinizle paylaşıyorum. Büyük boyutlu isterseniz burada . Yapacak herkese kolay gelsin.

DIY_Kuş Kafesi

Dekorasyonda kuş kafesi trendi var şu sıralar. Ben de kendi kuş kafesimi nasıl yaparım diye düşünürken elimdeki malzemelerden ve silikon tabancamdan faydalandım. İşte benim kuşum ve kafesi :) Benim kafesim pipo temizleme çubuklarından yapıldı. İçindeki kuş tamamen kendi çizimim ve keçeden yaptım hayalet iple üstten kafese tutturdum. Elimde o kadar çok pipo temizleme çubuğu var ki renk renk kafesler yolda :) Fotoğraftaki arabanın içi çikolata doluydu :) cikolatasepeti.com 'dan kocişe özel tarafımdan gönderilmişti Temmuz ayında. İçi bitti dışı bize kaldı :) Arkadaki kurumuş güller de kocişimin bana hediyesiydi :) Dün, ben unuttuğum için, kafesin fotoğraflarını çekmesini istemiştim kocişten o da böyle bir kompozisyon hazırlamış sağolsun. Teşekkür ederim tatlım emeğine sağlık. Nasıl olmuş beğendiniz mi kuşumla kafesini?